PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556945}

Słodkie kłamstewka

Pretty Little Liars
7,5 72 210
ocen
7,5 10 1 72210
Słodkie kłamstewka
powrót do forum serialu Słodkie kłamstewka

Jakie są Wasze podejrzenia co do tożsamości osoby w CZERWONYM płaszczu w ostatniej
scenie finału drugiego sezonu?

ocenił(a) serial na 7
coccinelle_pll

Przed obejrzeniem finału wszystkie teorie na temat tego że Aria jest A, wydawały mi się absurdalne, ale teraz dużo myślę na ten temat i mimo mojej wielkiej sympatii co do niej próbuję na wszystko spojrzeć z innej strony. Czy tylko mi strasznie podejrzane i sugerujące wydało się zdanie które Spencer powiedziała do Arii? "Jesteś naprawdę dobra w ukrywaniu tajemnic" i jeszcze ta dziwna mina Arii, poza tym wątek czerwieni też bardzo przykuwa uwagę. Zrozumiałabym tą sukienkę, ale jeszcze te czerwone buty które aż rzucały się w oczy! Poza tym Aria jest strasznie często ubrana na czerwono gdzie u reszty dziewczyn tego koloru praktycznie się nie spotyka! I ten płaszcz moją pierwszą myślą była Vivian, ale gdy trochę ochłonęłam i zaczęłam o tym myśleć to czy płaszcz który założyła Aria w którymś z odcinku nie był podpowiedzią? Po samym finale obiecałam sobie że nie będę się czepiać szczegółów, a teraz jeszcze bardziej mnie wzięło w szczególności że podejrzewam moją ulubioną bohaterkę.

ocenił(a) serial na 8
coccinelle_pll

teoretycznie wszystko zaczęło się po jej powrocie do domu, tylko jaki sens by miało,że sama sobie rujnuje życie??

ocenił(a) serial na 5
Gdybyjutraniebylo

a co ona złego sobie robi? Aria dostawała najmniej ze wszystkich, to nie podlega chyba żadnej wątpliwości... (?)

ocenił(a) serial na 7
bekah

Właśnie ona nie rujnuje sobie życia, bo jakby nie patrzeć Aria nie oberwała za bardzo od Ai to co mnie najbardziej dziwi to fakt że nie dostaje sms-ów gdy jest sama. Tylko jaki sens byłby w tym że dręczy swoje przyjaciółki?

ocenił(a) serial na 5
coccinelle_pll

w porównaniu z tym, co A robiło Hannie (sprawa z pieniędzmi, zniszczenie ślubu ojca), Spencer (rozstanie z Tobym, knucie przeciwko całej rodzinie) i Emily (faszerowanie sterydami) to co o Arii można powiedzieć? "wystawianie na próbę" związku z Fitzem? wielkie mi rzeczy! i tak wszystko dobrze się kończy. poza tym nigdy nie miała jakiś krzywych akcji w stylu włamanie A do jej domu czy wyczyszczenie dysku.

nie uważam, ze ona jest A bo byłoby to głupie, ale czuję, że jest gdzieś blisko prawdziwego prześladowcy. jak można się domyślić stawiam na Ezre :D

bekah

Pytanie Kt.ora z postaci swego czau chodziła w niejakim czerwonym płaszczu?
Tak Aria

ocenił(a) serial na 10
coccinelle_pll

dostała smsa sama w pierwszym sezonie..szła sie przebrać po schodach i dostała smsa..chyba,ze potem weszła w jakiś tam układ ;]

bekah

w zasadzie sobie robi niewiele (zakladajac ze jest A), doniosla o spotkaniu z Ezra ale na nie poszla czym utwierdzila ojca w przekonaniu, ze sie nie spotykaja. Raczej zrobila sobie przysluge. Latwo jej przyszlo wyciagniecie karty o romansie ojca. Tylko raczej nie moze byc A bo siedziala z Ezra w samochodzie kiedy A potracilo Hanne. Mi ona na A nie pasuje, te jej wielkie oczy przerazone jak sie cos dzieje ;)

ocenił(a) serial na 8
bekah

no teoretycznie nie tak bardzo,ale sama by napisała do mamy,że mąż ją zdradza? chyba już prędzej powiedziała by to osobiście, czy tam pisała by swojemu ojcu,ze spotyka się tu o tej godzinie z Ezrą, w sumie racja ciężko wymienić mi co takiego ja spotkało, ale to by było dziwne :/ A jeśli już snuć domysły, to może kiedyś dziewczyny zalazły jej za skórę;p

ocenił(a) serial na 5
Gdybyjutraniebylo

ale zauważ, że matka dostała list tuż po podjęciu przez Arie decyzji o powiedzeniu jej o romansie Byrona.
Aria nie jest A, ale może być nim Ezra! :D

ocenił(a) serial na 7
bekah

też racja, w każdym razie ja pokładam moją nadzieję w Ezrze, ale teraz rozmyślając nad tą czerwienią Aria nie daje mi spokoju

coccinelle_pll

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m1a3q32Kqy1qjrwjso1_250.gif
kolejny dowód?

ocenił(a) serial na 7
choosingmyconfessions

z którego to odcinka ? nigdy nie zwróciłam na to uwagi

coccinelle_pll

Zawsze ją podejrzewałam. Ale po finale... nie wierzę, że Marlene na to wpadnie :(

ocenił(a) serial na 7
Hmm_Ciastko

Ja jednak pokładam resztki nadziei w Marlene, może okaże się że jest geniuszem zła i cała akcja z Moną była tylko po to żebyśmy nie podejrzewali jej o głębsze intencje ? ;D

Aria i tak w tym odcinku miała powiedzieć matce o romansie Byrona, a na spotkanie z Ezrą i tak odwołała, a jeżeli już snuć domysły na temat motywu... może ma żal do dziewczyn że nie interesowały się jej losem gdy wyjechała do Europy?

ocenił(a) serial na 8
coccinelle_pll

a pamiętacie może czy coś jeszcze ją takiego spotkało? w sumie gdyby ona okazała się A było by to dosyć interesujące, taki obrót sprawy ;p

ocenił(a) serial na 5
Gdybyjutraniebylo

A dało jej artykuł Jackie i że niby ma sprawic, żeby odeszła. no proszę was, to był dla niej wielki plus.
kazało przekazać Hannie bilety do muzeum, ale jak dla mnie to bardziej uderza w Hanne.
no i zdradziło miejsce spotkania z Ezrą.
na chwile obecną nie przypominam sobie więcej "krzywd" wyrządzonych Arii.

ocenił(a) serial na 8
Hmm_Ciastko

Dokładnie ;(

ocenił(a) serial na 7
Hmm_Ciastko

Pamiętacie ulubiony film Arii i Ezry, na którym spotkali się w kinie? Jest o dziennikarzu, który podtrzymuje znajomość z kobietą, żeby o niej pisać. Cóż, Aria też ma pociągi twórcze, a materiał o zastraszanych przyjaciółkach mógłby stworzyć niezłą powieść.
Ale jak już wspominałyście - nie wiadomo teraz, czy faktycznie nie przeceniłyśmy tego, co może nam pokazać ten serial.

ocenił(a) serial na 7
crazy_muffin.

to bardziej wskazuje na Ezre

ocenił(a) serial na 7
crazy_muffin.

co to za film ?

coccinelle_pll

Mozna tylko zgadywac: Ali, siostra Ali lub Ezra wedlug mnie ktos z tej trojki. Mysle tez, ze jest to ta sama osoba co odwiedzila Jenne.

Faker

Wzięte z tumblra. Już kiedyś wrzucałam.
Dlaczego Aria mogłaby być A:
2x22 Father Knows Best: At the end of the episode, Aria mentions she’s cold so puts on Alison/Vivian’s red coat that was in the back of the car, this was the last time we saw the coat.

2x25 UnmAsked: At the end of this episode, Mona is visited by who we assume is the ‘main’ A, who is wearing a red coat. Marlene King stated that there is one A who has helpers known as A also, Aria could be this main A.

Spencer also finds A’s sketches of their costume, saying they’re going as the Black Swan, after googling, there is an alternative look to a Black Swan costume used to advertise the Natalie Portman movie.

1x1 Pilot: This isn’t just to do with the pilot, but since the beginning, Aria has been the main focus since she is the only liar to do the ‘shh’ in the opening sequence. Maybe this suggests she is the center of attention, thus, head A.

1x13 Know Your Frenemies: Just as Noel Kahn was about to go to the principal about Aria and Ezra, A set him up to look as though he’d stole test answers. It usually looks as though the sort of thing A would do would be to expose Aria and Ezra’s relationship. Aria and Ezra have also had their relationship threatened many more times but A finds a way of helping them.

2x18 A Kiss Before Lying: Aria admits to having lied to her friends, in context she means about Spencer not telling Hanna about them all working on A’s videos, out of context looking like she was talking about Ezra. However, she is notorious for keeping bigger secrets, for example, her friends didn’t know about her relationship until the 11th episode.

2x22 Father Knows Best: The other liars say Aria is best at lying to the people she loves. Aria agrees to do the task but it’s been mentioned multiple times Aria is good at keeping secrets, best at lying, could turn against her own family etc, maybe Aria is keeping the biggest secret from them all: that she is the head of the whole A thing.

ocenił(a) serial na 8
choosingmyconfessions

Szukałam tej alternatywnej sukienki z Black Swan, ale jej nie znalazłam, za to były jakieś plakaty , czerwono czarne jak sukienka Ari.

ocenił(a) serial na 7
coccinelle_pll

albo to Ali albo ktoś kogo w serial jeszcze nie poznaliśmy, co już mnie szczerze nudzi bo jest tyle fajnych wątków, a ten robi się po prostu jak flaki z olejem! tak, wiem, że wokół tajemniczości A kręci się cała akcja i na tym bazuje cały scenariusz, ale w sposób tak nudny, że zaczyna śmieszyć :)

ocenił(a) serial na 8
itsmarz

Ezra nie może być A! A było na balu w czarnej sukni więc samo przez siebie mówi ,że to kobieta. A zresztą jaki facet nosi czerwony płaszcz? ;D. Chyba ,że to jakaś była dziewczyna Ezry, który porzucił ją w okrutny sposób i teraz mści się na wszystkich. Haha. Ja już nawet nie wiem co piszę.
Obstawiam cały czas na wątek z bliźniaczkami.

ocenił(a) serial na 7
Cho

ale czy ja napisałam, że to Ezra?! o.O

ocenił(a) serial na 8
itsmarz

sorry. Miało być w odpowiedzi na post Faker

ocenił(a) serial na 7
Cho

tak myślałam :D

coccinelle_pll

Jak dla mnie to była Ali albo jej siostra bliźniaczka,chociaż to byłoby zbyt proste,przecież wiadomo że Vivien miała czerwony płaszcz.

ocenił(a) serial na 10
Oleandria

wg mnie to jest siostra Ali. Na balu była dziewczyna w blond włosach, w długiej czerwonej sukni, która miała całą twarz zakrytą przez maskę. Ogólnie Mona mówiła do Spencer, żeby dołączyła do drużyny Ali, czyli wnioskuję, że jest to parę osób, którymi koordynuje siostra Ali i chcą one uprzykrzyć życie dziewczynom - wg mnie siostra bliźniaczka Ali, Jenna, Ian, Garrett, Mona i Lucas + wszyscy którzy nienawidzili Ali;p

ocenił(a) serial na 10
sl0neck0

czyli cale miasto?;P

ocenił(a) serial na 10
Versatile_Nat

heh być może:) i ktoś na początku napisał że może to być Aria.. może i ją przeciągnęli już na swoją stronę skoro ostatnio ją wszystkie złe rzeczy omijają, albo udaje się jej wyjść bez szwanku.. no nic trzeba czekać do czerwca:(:(:(

ocenił(a) serial na 5
coccinelle_pll

Aria? Chyba by musiała mieć siostre bliźniaczke;) Według mnie A. to dziewczyna z balu przebrana za łabędzia, która jest tą samą osobą z którą spotkała się Jenna i która odwiedziła Mone w szpitalu. Poza tym w scenie kiedy Jenna przeprasza dziewczyny JUŻ WIDZI, czyli widziała Arię. A w scenie kiedy spotyka się z domniemaną A. mówi, że nie mogła doczekać się chwilii kiedy ujrzy jej/jego twarz. A Arię już widziała w tej scenie o której napisałam powyżej.
Więc moim zdaniem Aria jest wykluczona z kręgu podejrzeń ;)

ocenił(a) serial na 10
KeshiaStMartin

tak,moim zdaniem to zadna z dziewczyn.
A czarnym labedziem byla Melissa (potwierdzone).

Poza tym moim zdaniem w scenie gdy Jenna sie z kims spotkala i powiedziala,ze nie mogla sie doczekac kiedy ujrzy czyjasc twarz....czy tylko ja mam wrazenie ze to byl tekst jaki sie mowi do faceta?

ocenił(a) serial na 8
Versatile_Nat

Melissa?! Ale ona jest przecież w ciąży. Widać byłoby jej brzuch w sukni

użytkownik usunięty
Versatile_Nat

Gdzie masz to potwierdzenie ze to Melissa?

ocenił(a) serial na 10

Jesli chodzi o ciaze to jesli ktos ogladal Gotowe na Wszystko to wiecie,ze Bree nosila doczepiane brzuchy. Melissa mogla wpasc na ten sam pomysl.\

i ponawiam pytanie co do Jenny.......dla mnie to byl tekst jak do faceta.

użytkownik usunięty
Versatile_Nat

No i co z tego ze mogła. Nie jest to potwierdzone ze udaje.

ocenił(a) serial na 10

owszem potwierdzone nie jest,ale jakos dziwne,ze najpierw spencer mowi,ze byla czarnym labedziem na jakims tam balu,potem pojawia sie na balu osoba przebrana za czarnego labedzia i dziwnym trafem jest na miejscu gdy wywoza cialo Mai.Do tego tekst spencer o zabawie w chowanego.

ocenił(a) serial na 8
Versatile_Nat

Jest wiele osób na które można by znaleźć wiele dowodów ,że są A. Oczywiście nie wykluczam Melissy.. Tylko dlaczego miałaby niby udawać ,że jest w ciąży? Jaki w tym sens?

ocenił(a) serial na 10
Cho

zeby jeszcze bardziej odciazyc od siebie podejrzenia.
Nikt nie oczekuje,ze ciezarna,prawie w pologu,bedzie latac po miescie i sledzic cztery nastolatki.

ocenił(a) serial na 7
Versatile_Nat

Dziewczyny na początku ostatniego odcinka były przekonane, że Melissa jest A, także twój argument raczej nie ma sensu. A że Jenna rozmawiała z mężczyzną można poznać po posturze tej osoby, choć tutaj nigdy nic nie wiadomo. A Jenna mówiła tak jak się mówi do kogoś ważnego dla siebie, niekoniecznie faceta.

ocenił(a) serial na 5
annakondas

Po posturze? Jak dla mnie to tam nikogo nie było widać? Chyba że, mi coś umknęło?:)

ocenił(a) serial na 7
KeshiaStMartin

Przepraszam, źle się wyraziłam. Widać kawałek stroju, jakaś kurtka chyba i wygląda na typowo męską.

ocenił(a) serial na 7
annakondas

Ja mam nadzieję że główne A to Ezra, ale ta końcowa scena, przecież to na pewno nie on przyszedł do Mony w czerwonym płszczu!

ocenił(a) serial na 7
coccinelle_pll

Po tym odcinku, to mam wrażenie, że traktują nas jak jakieś bezmózgi, którym mogą wcisnąć kogokolwiek jako A, ale i tak nie mają jaj, żeby zrobić z A Ezrę. A w czerwonym płaszczu pewnie była Ali lub jej bliźniaczka, bo przecież tak było w książkach. Chociaż wciąż mam nadzieję, że Moną manipulowała osoba w czerwonym płaszczu i okaże się, że był to ktoś kogo nikt się nie spodziewa.

ocenił(a) serial na 7
KeshiaStMartin

I jak teraz jeszcze raz obejrzałam tą scenę, to wydaje mi się, że to może być Jason.

ocenił(a) serial na 5
annakondas

Ale męska kurtka nie musi o niczym świadczyć. W finałowych scenach kurtka Mony też typowo damską nie jest.

ocenił(a) serial na 7
KeshiaStMartin

No tak, ale jakby to była kobieta to by chyba było widać długie włosy(no chyba, że są związane). I przyjrzałam się dłoni, wygląda na męską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones