PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93643}

Słoneczny patrol

Baywatch
5,7 21 708
ocen
5,7 10 1 21708
6,0 4
oceny krytyków
Słoneczny patrol
powrót do forum serialu Słoneczny patrol

Kiepski ale kultowy

ocenił(a) serial na 9

Serial mojej młodości, i zawsze będzie mi się dobrze kojarzył (jak całe lata 90-te). Pierwsze dwa sezony całkiem dobre (typowy przedstawiciel tamtych lat). Kolejne gorzej z sezonu na sezon, ale ogólnie się to ogląda miło i z sentymentem.

ocenił(a) serial na 4
butler001

Co do sentymentu to zgadzam się. Sam serial - poza pięknymi paniami i klimatem nawiązującym do moich wspomnień - nic ciekawego nie prezentuje. Co nie zmienia faktu, że współczesne serialowe g.....wno jest na nieporównywalnie niższym poziomie.

ocenił(a) serial na 3
raffaello_od_ferrero

Śmiem się nie zgodzić. Ostatnie lata to boom produkcji telewizyjnych i zaryzykuję stwierdzenie ze nigdy wcześniej nie emitowano naraz tylu wartych uwagi seriali. I nawet dzisiejsze dość gówniane produkcje biją Baywatch na głowę. Też patrzę na świat przez nostalgiczne okulary, ale trzeba sobie powiedzieć jasno: Baywatch był do dupy ;)

użytkownik usunięty
rozkminator

Tam jakby wybili starych, dzieci, brzydkich i otyłych.

ocenił(a) serial na 6

Kiedyś oglądałem z zapartym tchem. Teraz jak obejrzałem sobie kilka odcinków, to widzę jaka to tandeta :) Ale to nic nie zmienia, sentyment pozostaje :)

krzys299

dokladnie kiedys miales sloneczny patrol druzyne a mcgyvvera i mogles to calymi dniami ogladac a teraz seriali tyle ze zycia ci nie starczy zeby je wszystkie obejzec

użytkownik usunięty
Pawel_k

Bo pracowac trzeba i mamusia juz zarcia nie ugotuje i nie wypierze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones