PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109302}

Słowo na L

The L Word
7,8 9 136
ocen
7,8 10 1 9136
Słowo na L
powrót do forum serialu Słowo na L

TLW powróci ? :)

ocenił(a) serial na 10

Cały czas obija mi się o uszy , że podobno aktorom brakuje tego serialu i możliwe ,że wróci i właśnie nie
wiem .. :D
Ja osobiście mam nadzieję , że to prawda. Jeżeli ktokolwiek ma jakieś informacje na ten temat to proszę się
nimi podzielić :)

neuutralna

Wreszcie jakiś bieżący post :) Jako zupełnie świeża fanka TLW zaniepokoiłam się ciszą na forum, zwłaszcza po obejrzeniu 3 sezonu gdzie emocji aż nadto. Co do tych pogłosek to nie sądzę by się to udało. Po pierwsze ciężko wyobrazić sobie nowe intrygujące wątki , gdzie już tyle możliwości zostało wyczerpanych, a powielanie ich tylko by nas rozczarowało ( oprócz wątku Sharmen,bo ten obejrzałabym ponownie z chęcią) Po drugie nie dyskryminując nikogo ,wiek niektórych bohaterek wyklucza już pojawianie się coraz to nowych przygód miłosnych i romansów, scenarzyści musieli by się bardzo nawysilać by nie wyszła im z tego parodia, poza tym zauważyłam że niektóre aktorki wychodziły za mąż po zakończeniu zdjęć do TLW , co też może być jakąś trudnością. Wolę niedosyt niż przesyt , a lekiem na tęsknotę za bohaterkami , mogłoby być stworzenie nowej generacji bohaterek funkcjonujących na tej samej zasadzie ( jak w Skins) , oczywiście z obowiązkowym chociażby epizodycznym pojaiwieniem się starych bohaterek :)

ocenił(a) serial na 7
WisHazeJam

Wiek nikogo nie dyskryminuje. Zycie dojrzalych, ustatkowanych lesbijek jest tak samo ciekawe i emocjonujace jak tych mlodych, szukajacych wrazen i milosci :) Chetnie zobaczylabym jak Bette i Tina radza sobie z macierzynstwem, wspolnie stawiaja czola nowym rodzicielskim wyzwaniom i powoli psychicznie przygotowuja sie do sformalizowania zwiazku. Ich watek moglby byc spokojnie pozbawiony zdrad i romansow na prawo i lewo ;)
Chetnie zobaczylabym sparowanie Shane i Carmen, po latach rozlaki kiedy zal Carmen zniknal, a Shane poukladala sobie w glowie. Zamiast patrzec jak sie puszcza z ta i tamta moznaby zobaczyc jak chodzi na psychoterapie i walczy ze swoimi problemami. Najpierw sama, potem wspolnie z Carmen :)
Alice to chodzaca komedia, jej watek tez nie musi epatowac seksem. Pomyslow na Nia moze byc mnostwo. Do tego dochodzi wyjasnienie smierci Jenny, czyli dodatkowy temat. Reaktywowac serial mozna spokojnie bez ryzyka powielania watkow, a to, czego nie zobaczymy z udzialem 'starych' bohaterek mozemy zobaczyc w wykonaniu tej nowej generacji, o ktorej napisalas :) Niestety pewnie nigdy tego nie doczekamy...

Szata_Dejaniry

nie neguje tego , też z chęcią obejrzałabym ich stateczną, dojrzałą wersję ale jak na razie scenarzyści dokładali różne pikantne wątki psując sielankę :)

ocenił(a) serial na 7
WisHazeJam

No wiec bylaby idealna okazja aby pokazac dwa oblicza lesbijek ;)

ocenił(a) serial na 10
Szata_Dejaniry

Zgadzam się w 100 % :)
Ta sprawa z Jenną i bardzo , ale to bardzo chciałabym zobaczyć Shane z Carmen :)

neuutralna

Sharmen forever <3 ciągle mam nadzieję, że to w końcu się ziści.
a tak nawiasem czy jest jakaś petycją bądź akcja, która mogłaby dotrzeć do Ilene Chaiken o wznowienie serialu bądź produkcje filmu?
są materiały na YT, w których mówiła, że nie żegna się z serialem więc... może jednak?

ocenił(a) serial na 10
anita_6_filmweb

Nic mi na ten temat nie wiadomo :)
Ale pojawia się w internecie wiele próśb dotyczących powrotu serialu , więc myślę ,że jest szansa .
Sami aktorzy nawet chcą powrotu :)
Sharmen <3

neuutralna

znalazłam artykuł na TT >>
‘The L Word’ Reunion 2015 — Is It Happening?
i nie wiem czy wszyscy chcą powrotu po 10 latach :\

ocenił(a) serial na 10
anita_6_filmweb

zobaczymy jak to wszystko się potoczy :)

neuutralna

nie wiem czy mogę zapytać, ale czy są jakieś polskie fanfic'i odnośnie Sharmen ?

ocenił(a) serial na 10
anita_6_filmweb

wybacz , ale nie do końca wiem co masz na myśli ? :) fanfic'i ?

neuutralna

'fanfiction' um.. historyjki pisane przez innych. dla przykładu Sharmen? um.. co by było gdyby Carmen wróciła albo gdyby Shane jej nie zostawiła przed ołtarzem itd.

ocenił(a) serial na 10
anita_6_filmweb

a rozumiem , dzięki :). Niestety nie wiem , czy są polskie fanfiction :(

WisHazeJam

Skins <3 :D Mogłoby tak być. ^^

ocenił(a) serial na 10
neuutralna

Ja nic nie widziałam i nie słyszałam, ale w takim rzecz razie muszę poszukać informacji na ten temat, bo bardzo chętnie obejrzę nowy sezon (nawet po tylu latach), albo coś w tym stylu :)

ocenił(a) serial na 10
neuutralna

wątpie żeby wrócił serial, choc byloby fantastycznie no ale kto lubi odgrzewane kotlety ? na pewno by sie dzewczyny bały że serial moze sie okazać klapą no ale z drugiej strony kto nie ryzykuje ten nic nie ma

ocenił(a) serial na 10
anusiasc

kilka odcinków i wszystkie byłybyśmy w siódmym niebie :D

ocenił(a) serial na 10
neuutralna

no ja ogladam wkółko ten serial od paru dni , kończe i zaczynam kończe i zaczynam normalnie kocham Tibette <3
przydałoby sie jeszcze z 10 sezonów xD albo chociaz te 4 albo 5 ;d no ale czy Jennifer i Lauren by zgodziły sie zagrać

ocenił(a) serial na 10
anusiasc

ja widziałam L word rok temu , ogladanie zajelo mi jakis miesiac :D po roku mialam nadzieje ze zapomne o tym jak Shane spaprala sprawe Carmen, no ale niestety nie udalo sie :( Stwierdziłam ze tak kocham L word ze i tak obejrze i jakies 3 miesiace temu znowu cierpialam z powodu końca serialu :( haha

ocenił(a) serial na 10
neuutralna

no a ja sie wkurzalam ze Bette zdradziła Tine a potem ze Tina zdradziła Bette ;d i potem ten ich pocałunek w barze <3 no i to jak Bette wyszeptała cicho "I Love You" zeby Tina nie usłyszała a to było po ich nocy zamiast siedziec na wieczorze Philis to bzykały sie całą noc xd
i byłam pełna podziwu dla Bette jak nie poszła do łóżka z Jodie tylko jej wyjasniła wszystko do końca :d

ocenił(a) serial na 10
anusiasc

ja tak samo bardzo lubie Bette <3

anusiasc

TiBette najlepsze! a Jennifer Beals piękna!
Ja też od czasu do czasu sobie powtarzam wszystkie serie, i tak samo się wzruszam i wkurzam. Ale... jakkolwiek bym chciała, żeby powstała kontynuacja, to i tak wiem, że niestety nie pobiją oryginału...
Niedokończone historie są najpiękniejsze, ponieważ sami je możemy dokończyć w naszej wyobraźni ;)
Uhh... ale niedosyt jest, oj jest...!

ocenił(a) serial na 10
Meg_41

ja wlasnie ogladam kawałki z Showtime i to co przykuło moją uwage to przesłuchanie Tiny i jestem w wielkim szoku , Tina miala romans ze swoją siostrą i to ona była jej pierwszą a nie Bette ;O Jazda jakas powstała no i na końcu nie iwem czy dobrze zrozumialam ale ona powiedziala ze jakby wróciła do Teksasu to by z nia była czy coś nie skumalam tego na końcu..

anusiasc

Masz może linka do tego wywiadu? Ja widziałam znaczną większość wywiadów związanych z TLW, ale tego nie pamiętam... ciekawe...

ocenił(a) serial na 10
neuutralna

Ehh ja właśnie odkładam obejrzenie ostatnich 5 odcinków serialu i serce mi się kraje..;( Z chęcią obejrzałabym jakąś reaktywacje W SZCZEGÓLNOŚCI Sharmen :D

ocenił(a) serial na 10
kasia_ch3

i znowu mam wielki powrot do przeszlosci :D Meczy mnie ten TLW chyba obejrze kolejny raz :)

neuutralna

Hej
Dziewczyny powiedzcie co myślicie o Shane i Carmen? Gdyby był 7 sezon czy chciałybyście żeby były razem? Bo ja bardzo

ocenił(a) serial na 10
Lara_10_

Pewnie ze tak ! Najlepsza para i uważam ze pierwsza prawdziwa milosc Shane :)

neuutralna

Były by małżeństwem gdyby nie ojciec Shane :(

ocenił(a) serial na 10
Lara_10_

Wszystko zniszczył :(

Lara_10_

Jeśli Sarah Shahi potwierdzi udział w sequelu, byłoby extra!
Mam nadzieję wówczas, że Carmen wybaczy Shane i dojdzie do tego ślubu ;)
To była najgorętsza para w tym serialu!

ocenił(a) serial na 7
neuutralna

Hej, hej... A ja mam takie pytanko. Ktoś wie, gdzie mogę zacząć oglądać ten serial? Widzę dużo pozytywnych komentarzy i jestem ciekawa, ale ani na zalukaj, ani na kinoman... No nigdzie nie mogę znaleźć przynajmniej całego 1-wszego sezonu z polskimi napisami albo lektorem. Z góry dziękuję.

ocenił(a) serial na 10
MsEvil

hej ;) tu masz link tylko usuń spacje
ht tp:/ /vider. pl/violla/slowo-na-l-the- l-word-2004-2009-lektor-pl+des

ocenił(a) serial na 7
neuutralna

Bardzo dziękuję. ;3

ocenił(a) serial na 8
neuutralna

Hej. Pytanie raczej nie zwiazane z tematem. Wiecie moze w ktorym odcinku Tina i Batte sa w barze. Tina chce wyjsc ale Batte w ostatnieej chwili zatrzymuje ja trzymajac ja za reke?

angel94_filmweb

Sezon 5, odcinek 4 "Let's Get This Party Started" :)

neuutralna

Tak! A przynajmniej wszystko na to wskazuje! W Internecie da się znaleźć sporo informacji na ten temat, m.in. http://variety.com/2017/tv/news/the-l-word-reboot-showtime-sequel-original-cast- 1202491543/
Plus Jennifer Beals, Leisha Hailey i Kate Moennig jakoby potwierdziły przypuszczenia na Instagramie dodając krótki filmik ze zdjęciami z serialu, więc wszystko jest na dobrej drodze! :D

neuutralna

http://ew.com/tv/2017/07/11/the-l-word-sequel-showtime/?utm_campaign=entertainme ntweekly&utm_source=facebook.com&utm_medium=social&xid=socialflow_facebook_enter tainmentweekly

Nie wiem co o tym myśleć..

ocenił(a) serial na 9
patyk123456789

I wraca: https://naekranie.pl/aktualnosci/bedzie-nowy-sezon-serialu-slowo-na-l-2067973
Miałam taką nadzieję gdy oglądałam ost
atni reunion: https://www.youtube.com/watch?v=45akMEP4788

kam_84

so it begins.. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones