PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729152}
7,5 22 581
ocen
7,5 10 1 22581
5,4 5
ocen krytyków
Służby specjalne
powrót do forum serialu Służby specjalne

2 pierwsze odcinki

ocenił(a) serial na 9

Sa wprowadzeniem i to dobry jak dla mnie nie rozumiem tego hejtu. sama fabuła filmu w serialu zaczyna się od 3 odcinka jak dla mnie bardzo dobry serial... Ciekawe ile z tego jest prawdą...

ocenił(a) serial na 1
maciej2801

od 3 odc a kończy się na 5 odc to rzeczywiście dużo odc będzie na poziomie :)

ocenił(a) serial na 5
maciej2801

W serialu jest masa błędów smartphony, płaskie ekrany monitorów, radiowozy KIA, na początku lat 90.

maciekd_filmweb

no i co z tego . Mi to nie przeszkadza. Jak narazie serial jest na 9

ocenił(a) serial na 10
maciekd_filmweb

ale tam nie ma początku lat 90. a raczej 2000-2005 <- ten okres, bo w 1 odc. jest pod żyrandolem wypisz-wymaluj Kwaśniewski ;-) zresztą potem jest koalicja Kaczka-Giertych-Lepper, czyli 2005 wzwyż
Co do reszty zgodzę się, w tamtych latach nie było takich niuansów technicznych, a ubarwienie Policji nie było jeszcze srebrne. Ale mnie to jakoś nie razi, w Pitbullu też mieliśmy sprawy z różnych dekad, osadzone w jednych realiach.
Serial jest bardzo bardzo konkretny, nie ma co narzekać.

ocenił(a) serial na 9
hbk06_qbas

Jest Majkel czyli 1997 a Skoda Octawia z 2005 ale mam to gdzieś szczerze mówiąc

ocenił(a) serial na 10
maciej2801

jest też Żaglowiec w centrum Wawy, który de facto mijam codziennie jadąc do roboty, którego budowa była ukończona w 2013, nijak to się ma kontinuum czasowego FOZZ czy ART-B, co nie umniejsza filmowi/serialowi poziomu. Całość jest zgrabnie skomponowana, a Chabior kradnie produkcje, teksty i w ogóle cała gra Janusza to mistrzostwo świata. IMO jest tym kim był dla Pitbulla Despero.

ocenił(a) serial na 9
hbk06_qbas

No przecież ich nie wysadzą :_) ej Panowie wysadzamy bo nam nie będzie pasować w kadrze

ocenił(a) serial na 8
hbk06_qbas

W Pitbullu najlepsi byli Gebels i Benek, zaraz za nimi Metyl...Despoero był taki sobie.

ocenił(a) serial na 10
Boomslang76

Despero też trzymał poziom, jego niektóre teksty miażdżyły ;-)
Aczkolwiek Boom, z postaci co wymieniłeś zgadzam się, te role też zagrane TOP klasa,
Ogólnie PitBull to świetny, już legendarny serial ;-)
Pozdr.

ocenił(a) serial na 5
hbk06_qbas

Afera FOZZ wybuchła po kontroli NIK w 1991, po kontroli NIK która wykazała szereg nieprawidłowości w działalności FOZZ, afera Art-b miała miejsce mniej więcej w tym samym okresie. Kwaśniewski prezydentem został w grudniu 1995(zaprzysiężenie), więc już po aferach opisanych w serialu. Serial może i dobry na uwagę zasługuje szczególnie znakomita rola Janusza Chabiora ale nie ustrzegł się wpadek merytorycznych.

hbk06_qbas

No właśnie, jest pełno pomieszanych wydarzeń - Art. B, Majkel, FOZZ , Kwas itd. Mnie trochę to przeszkadza, ale rozumiem, że właśnie taki był zamysł, bo nie uwierzę, że zrobiono to przez pomyłkę ;)

ocenił(a) serial na 8
maciekd_filmweb

a w ktorym miejscu w serialu wynika ze tresc dzieje sie w latach 90? na poczatku pisało "kiedys w warszawie"
vega posiłkuje sie aferami z ostatnich 25 lat zeby pokazac mechanizmy dzialania słuzb....
to nie jest wierne odtworzenie wydarzen z polski...na koncu jest podane ze wszelkie podobienstwo do osob i wydarzen jest przypadkowe

ocenił(a) serial na 9
maciekd_filmweb

Odwróceni - są o mafii pruszkowskiej a jakoś rozjeżdżają się nowymi BMW i nikt wielkiego halo z tego nie robił.

ocenił(a) serial na 9
maciekd_filmweb

Wersja oficjalna pewnie jest taka ze są to historyczne sprawy osadzone we współczesnych realiach.
Ale mam wrażenie ze chodzi normalnie o kasę.
Osadzenie serialu w realistycznych ramach czasowych nie zmieniło by za bardzo wydźwięku a zwielokrotniło by koszty projektu za który TVP nie zapłaciła by wcale więcej .
Czyli czysta ekonomia

ocenił(a) serial na 8
maciej2801

po pierwszym odcinku uważam, że serial będzie świetny i bardzo ciekawy!

przemofan

Po drugim jeszcze ciekawszy.

ocenił(a) serial na 7
maciej2801

Niektórzy nie mają innych zajęć i problemów i tak sobie życie umilają hejtowaniem.

ocenił(a) serial na 9
maciej2801

Dla mnie serial genialny, jak i film. Świetny humor, na bardzo przyzwoitym poziomie. To samo było w filmie. :) Postać Pana Prokuratora przekomiczna, ale chyba też przeprawdziwa niestety. Szkoda, że to tylko 5 odcinków, a 2 już mam obejrzane. Jakoś mi będzie przykro, jak wątek tych wszystkich postaci zostanie wyczerpany.

transformers

gdzie obejrzałeś drugi odcinek ?? z góry dzieki za odpowiedź

qwerty_all

http://vod.tvp.pl/seriale/sensacyjne/sluzby-specjalne/wideo/odc-2/19113295

pandeusz_91

dzięki

ocenił(a) serial na 9
qwerty_all

@qwerty
Odezwij się na PW. :)

maciej2801

3 odcinek już dostępny!

https://www.youtube.com/watch?v=7LyHaSELsrA&feature=youtu.be

ocenił(a) serial na 9
przemyslaw19995

ja juz dawno obejrzałem. Wacek sie w metrze zgubił

maciej2801

hahahah no to było dobre. Dziś wrzucę 4 odcinek. Zapraszam do oglądania i komentowania. Subskrycje mile widziane;P

ocenił(a) serial na 8
maciej2801

Połowa na pewno

ocenił(a) serial na 8
niko_filmweb

Balu Mistrzów Sportu w filmie nie było

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones