PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729152}
7,5 22 584
oceny
7,5 10 1 22584
5,4 5
ocen krytyków
Służby specjalne
powrót do forum serialu Służby specjalne

Uważam że Pitbull to najlepszy serial jaki kiedykolwiek widziałem a widziałem ich sporo. Teraz zabrałem się za Służby- że też dopuścili do takiego tematu Vegę czas kampanii wyborczej, WSI podobno Komorowski, Macierewicz , prawda która wyszła po słynnym przemówieniu Leppera na taśmach Wprost. Ale i tak mam wrażenie że to czubek góry lodowej.

Naiwny, śmieszny, wymamrotany, z masą sepleniących amatorów, brednie obok prawdopodobnych sytuacji. Rozumiem, że to jest wstęp to poważnego potraktowania tematu w stylu political fiction.
A jakie jest przesłanie tak naprawdę ? Te debile z WSI szkoleni przez GRU to mają być profesjonaliści i prawdziwi patrioci ?

ocenił(a) serial na 9
ajron1960

debilem to jestes ty frajerze.

michnik6666

Żałosny, ograniczony naiwniaku nie mający nic do powiedzenia.

ocenił(a) serial na 5

Jak chcesz poznać dlaczego "że też dopuścili do takiego tematu Vegę czas kampanii wyborczej" to zapoznaj się z wypowiedziami (są na yt) oraz książką Wojciecha Sumlińskiego na temat Komorowskiego ("Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego") i WSI. To co w tym filmie pokazał Vega jest jedynie cuchnącą propagandą w znakomity sposób ukazująca działania Wojskowych Służb Specjalnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones