PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729152}
7,5 22 581
ocen
7,5 10 1 22581
5,4 5
ocen krytyków
Służby specjalne
powrót do forum serialu Służby specjalne

Oglądałem film całkiem niezły i mam takie pytanie czy ktoś się orientuje serial będzie tylko rozszerzeniem filmu? Jasne że będzie bardzo mocno związany więć żeby zrozumieć moje pytanie czy będą sceny żywcem wyjęte z Filmu,

ocenił(a) serial na 8
batonik_3

To będą nowe tematy cd filmu

batonik_3

Będzie pewnie to samo co w przypadku Pitbulla.

ocenił(a) serial na 6
Gh0st

Jeśli będzie casus "Pitbulla" - czytaj: na kanwie filmu powstaje rewelacyjny serial - to już nie mogę się doczekać. Tylko trochę martwi fakt, że jednak fabuła jest w pewien sposób polityczną grą.

ocenił(a) serial na 8
batonik_3

od 1 marca w TVP2 o 21-10

ocenił(a) serial na 8
batonik_3

Ja wyczytałem na stronie serialu, że wydarzenia w nim będą się rozgrywały przed tymi z filmu.

Harry71

To za całą pewnością, skoro film się kończy sceną, która sugeruje śmierć Janusza Cerata (Wojciech Zieliński).

ocenił(a) serial na 4
batonik_3

W reklamie telewizyjnej widać wszystkie sceny z filmu. To było do przewidzenia.

Picu

Właśnie to mnie interesuje. Mam tylko nadzieję iż nie będzie tak że dokręcą do scen filmowych kilka ujęć a że film trwał 110 minut więc mają już prawie trzy odcinki licząc po około 45minut. Dodadzą kilka scen i będzie serial. To dopiero byłoby robienie widza w ciu....

ocenił(a) serial na 4
batonik_3

Będzie to robienie widza. Ale wydłużenie materiału na pewno nie wyjdzie akurat tej historii na złe. Tylko trudno do tego podejść z taryfą ulgową, zwłaszcza drugi raz po Pibtullu.

Picu

Pitbull się na szczęście rozrósł na 3 sezony i sporo odcinków które były niezłe. Pierwszy sezon najlepszy ale dwa pozostałe niezłe. Może tu będzie podobnie. Pitbull obok Gliny to mój ulubiony serial kryminalny.

batonik_3

Widziałem wczoraj wywiad z aktorami i tylko w ostatnich 2 odcinkach będą wydarzenia z filmu prawie cały serial będzie prequelem

ocenił(a) serial na 6
sais

Może być ciekawie, bo w filmie ewidentnie za dużo chciano upchać w krótkim czasie, przez co wyszło to dość chaotycznie i niespójnie. W "Pitbullu" rozszerzenie fabuły z filmu na serial wyszło świetnie, oby tak było i w tym serialu.

ocenił(a) serial na 8
skrabel1

Stare sprawy z lat 90 :)
Art B
Telegraf to afera Kaczorów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones