PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803423}
7,5 708
ocen
7,5 10 1 708
SKAM France
powrót do forum serialu SKAM France

Trzeci sezon

ocenił(a) serial na 6

Przebił oryginał. I to znacznie. A nie wydawało się, że to w ogóle możliwe.

ocenił(a) serial na 8
alliemf

Do oryginału zawsze będę miała duży sentyment, ale rzeczywiście Axel i Maxence zrobili kawał dobrej roboty, byli tak bardzo naturalni grając swoje postacie, czuć było chemię między nimi, o której zreszta sami wspominali.

ocenił(a) serial na 5
alliemf

Oczywiście. Jeżeli ktoś lubi riverdale to i polubi skam France, ten sam poziom xddd

Mortis_Rose

A skad Ci sie ten Riverdale wzial? Nawet nie wiesz czy Autorka tematu lubi Riverdale wiec..?

alliemf

A gdzie moge ogladnac ten serial a ogladsliscie wersje norweska Skam?

Justyna_Rebisz

Obejrzeć można na CDA.Wersja norweska zapoczątkowała Skam.Najlepszym sezonem jest trzeci ale polecam obejrzeć wszystkie.Pozdrawiam

alliemf

Ja się nie zgodzę. Dla mnie słabszy od oryginału i to sporo. Moje odczucie być może częściowo wynika z tego, że w oryginalnej wersji obejrzałam po kolei 3 sezony, a tutaj tylko trzeci, bo czytałam, że 1 i 2 praktycznie nic się nie fabularnie różnią od oryginału, a w trzecim miały być jakieś różnice. Jednak nie sądzę, żeby to była jedyna przyczyna. Wg mnie w wersji norweskiej jednak to uczucie pomiędzy chłopakami rozwijało się jakoś bardziej stopniowo i ogólnie byli dla mnie bardziej wiarygodni. Tutaj nawet nie polubiłam tego Eliotta i pomimo większej ilości hot scenek jakoś ta chemia pomiędzy chłopakami wydała mi się słabsza niż w oryginale. Trudniej mi było uwierzyć w tą ich wielką miłość, bo bardziej wyeksponowane było pożądanie, a nie było za bardzo jakiegoś sensownego dialogu pomiędzy nimi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones