PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448235}
7,4 33
oceny
7,4 10 1 33
Sa lang e Mi chi da
powrót do forum serialu Sa-lang-e Mi-chi-da

Wrażenia :)

ocenił(a) serial na 9

Właśnie skończyłam :)

Drama, w której choć akcja oczy się bardzo powoli i w sumie większych zwrotów akcji nie ma - nie pozwala o sobie zapomnieć i każdego dnia musiałam obejrzeć choć jeden odcinek.

Na pewno fani "Sekretu" nie mają co liczyć na coś podobnego w temacie - tutaj akcja nie skupia się na zemście, czy dochodzeniu do prawdy - główną rolę grają tutaj dramaty głównego bohatera oraz walka z "zakazanym" uczuciem. Drama, nie ma co ukrywać - jest dość smutna i napakowana nieszczęściem...

Na wielki plus zasługuje muzyka - utwory instrumentalne są cudowne i spędziłam już dwie noce na ich poszukiwaniu - musze się pochwalić, że jestem na dobrej drodze ;)

Zakończenie wyobrażałam sobie zupełnie inne - a tak została pozostawiona na pół otwarta furtka i samemu można sobie dopowiedzieć...Ja wolałabym inne, ale chcieć to sobie można ;)

Oceniam 8/10 :)

ocenił(a) serial na 10
anetka71

Zgadzam się z Anetka, drama rewelacja , pięknie zagrana przez pare glownych bohaterow:) Muzuka również niezwykle oryginalna. Drama dla dorosłych bez wspolczesnej cukierkowatości. Trzyma w napięciu dosłownie do ostatnich sekund.

ocenił(a) serial na 10
Szybszy

A czy można prosić o dostep do soundtracku :)?

ocenił(a) serial na 9
Szybszy

Ale mam tempo ;) Nie zauważyłam odpowiedzi, bo odpisałeś nie na moją wypowiedź, tylko swoją ;) A jako, że naszło mnie na ponowne słuchanie muzyki - zajrzałam tutaj ;)

Wtedy słuchałam tutaj:
http://www.mnet.com/album/124080

ale teraz coś nie działa :(

ocenił(a) serial na 9
Szybszy

MAM !!!!!!!!!!!!!! :)

http://www.yuleting.net/index.php/music/view/5643

ocenił(a) serial na 10
anetka71

Slicznie dziekuje:) Jednak warto czekac :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones