PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630620}

Love Rides the Rain

Sa-rang-bi
7,9 820
ocen
7,9 10 1 820
Sa rang bi
powrót do forum serialu Sa-rang-bi
_EdItH_

Drama ma premierę 26 marca :) Jeśli chodzi o obejrzenie to polecam torrenty.

ocenił(a) serial na 9
_EdItH_

Online można zobaczyć np. na mysoju, już jest dodany 1 odcinek z angielskimi napisami :) http://www.mysoju.com/korean-drama/love-rain/

Ilusia92

A po polsku?

ocenił(a) serial na 6
_EdItH_

z napisami ang. jest też tutaj: http://www.dramacrazy.net/korean-drama/love-rain/

ocenił(a) serial na 9
ambivalentideal

Na YouTube jest, ale niestety tylko z napisami angielskimi: http://www.youtube.com/watch?v=f_OH57UI4To
Trzeba będzie długo poczekać pewnie, aż ktoś to przetłumaczy.

Gosia5

z napisami również na KBS!! ja tam oglądałam, a film cudowny <3

ocenił(a) serial na 9
Sharpay_2

Zgadzam się z Sharpy_2 - cudowny film:) Oczywiście mam wielką słabość do głównego aktora:)

Gosia5

szczerze mówiąc ja dopiero stawiam pierwsze kroki w świecie oglądania dram koreańskich, ale spokojnie, zaczynam przyspieszać, a kiedy tylko mogę wgapiam się całymi godzinami w KBS :D

ocenił(a) serial na 9
Sharpay_2

Ja zaczęłam kilka miesięcy temu i szczerze nigdy nie myślałam, że mnie to oglądanie tak wciągnie...A muzyka koreańska - świetne:)Ciągle jej słucham:)

_EdItH_

Kooocham :D <3

nattee

Ja też! Ta drama jest świetna, bardzo niebanalna. Trzymam kciuki za Seo Joona i Ha Na!

Bernkastel

Szczerze mówiąc po pierwszych czterech odcinkach nie byłam przekonana , ale tylko jak się pojawili w teraźniejszości to po prostu .. aaa *_* czekam na kolejny odcinek z niecierpliwością , szkoda tylko ze po angielsku, bo wolałabym z polskimi napisami , ale przeżyje to ; )

nattee

Też dodam swoje trzy grosze. Świetna gra aktorska, naprawdę można się wczuć w sytuację bohaterów. Na początku nie byłam przekonana do aktorki, która gra Ha-nę, ale z czasem zaczęłam lubić jej postać, z odcinka na odcinek jej gra jest coraz bardziej wiarygodna (zwłaszcza sceny, w których płacze).
Jestem po 17 odc. i aż boję się pomyśleć, że za chwilę koniec.
Ta drama jest cudowna, ilekroć przypomnę sobie ulubione sceny mam na twarzy uśmiech od ucha do ucha :) Polecam i pozdrawiam tych, co oglądają!!! ;)

shaina

Ja jestem już po całości. Co mogę powiedzieć: to nie jest drama dla każdego, myślę, że nie dotrze do młodszych odbiorów. Jest bardzo dojrzała, porusza realne problemy, gra aktorska jest świetna (po Geun-Suku się tego spodziewałam, ale YoonA dała z siebie wszystko!). Podoba mi się SPOILER że końcówka nie jest przesłodzona i ukazuje, że związek to nie tylko te parę chwil szaleńczego zakochania, ale i pewna rutyna po czasie, z którą trzeba walczyć.

Bernkastel

ja też już po całości , skończyłam w piątek . <3 Jest w czołówce moich ulubionych dram ;D <3
a tak wgl jakie polecacie dramy ?

nattee

Nattee, zajrzyj sobie do moich ocenionych, może Ci się coś spodoba :) Ja czekam na jakieś nowości ciekawe, choć mam jeszcze parę do obejrzenia, za które jakoś nie mogę się zabrać. A w lipcu idę na kurs koreańskiego *.*

Bernkastel

SPOILER!

Zakończenie perełka, szczęśliwe a jednocześnie bardzo prawdziwe, bez tony cukru, nie było w tym nic z tandetnych happy endów. Piękna historia. Ostatni odcinek to taka codzienność i magia w jednym. Widać też było jak Seo Joon i Ha Na zmienili się w porównaniu do początkowych odcinków i jak silne uczucie ich połączyło, zwłaszcza widać to, jak oglądali Diamond Snow. Ahh, baardzo przyjemnie oglądało się to wszystko. Fajnie, że każdy z bohaterów wyszedł jakoś na prostą.
Będzie mi brakować tej dramy (chyba muszę ściągnąć OST...;). Ciężko będzie znaleźć równie dobrą... Chociaż może to i lepiej, w końcu nie ma teraz kiedy oglądać, bo za chwilę sesja -.-

shaina

Ja też mam nadzieję, że wyjdzie jakaś równie dobra, OST ściągnęłam, jest super :) Obejrzałam też Love story, jako że w Sa-rang-bi często nawiązywano do tego filmu i nie żałuję!

Shaina, powodzenia w trakcie sesji! Mi już tylko obrona została :)

Bernkastel

Bernkastel, NIE dziękuję i również życzę, żeby Ci obrona gładko poszła (niezależnie, jak trudny kierunek :)

Ja jak już pocisnę wszystkie egz. to chyba zrobię sobie odmóżdżenie i zacznę oglądać "How I Met Your Mother" :D A jeśli chodzi o k- dramy to sama nie wiem za co się wziąć później... (za japońskimi jakoś nie przepadam, o wiele lepiej wychodzi im anime). Do tej pory widziałam zaledwie kilka dram, oprócz Love Rain: You're beautiful <3, Drzewo życia, Jang-nan-seu-reon Ki-seu, Secret Garden, Kimi wa petto (japońska wersja mocno średnia, a w koreańskiej wkurzyło mnie, że "wykastrowali" JGS i zrobili z niego taką pipkę!) to tak z grubsza, co pamiętam.

Jakby ktoś chciał coś polecić jakieś równie fajne, byłoby miło. ((^_^))

shaina

Neon Naege Banhaesseo powinno Ci się spodobać :) Szczególnie jeśli byłaś zwolenniczką paringu Shin-Woo x Go Mi Nam w YB (ja nie byłam, ale super było popatrzeć na Yonghwę i Shin Ye razem)

Bernkastel

teraz właśnie skończyłam nowiutką dramę też z 2012 : K-POP Extreme Survival . powiem wam, że jest godna polecenia , fabuła jest taka sama jak w you are beautiful ( a to była moja pierwsza drama jaką obejrzałam wiec <3 ) w sensie ze drama muzyczna i ze dziewczyna przebiera sie za chłopaka .. Szczerze mówiąc chyba bardziej mi się podobała niż YB . Główny aktor pieeekny <3 tylko szkoda ze tylko 14 odc :( . W każdym razie obejrzałam ją w 3 dni ;D
za następna biorę się chyba secret garden tylko zraża mnie tam to ze jest element magi w niej czy coś ;)

oo też polecam heartstrings <3 ( też drama muzyczna) gra Park Shin Hye ( gł bohaterka w YB) i Jung Yong Hwa ( shin woo z YB ) kooocham <3

Bernkastel

o kurde , kurs koreańskiego <3 powiem, że zazdroszczę ;D Powodzenia - fighting <3

nattee

Dziękuję, 4 godziny dziennie przez 30 dni to będzie wyzwanie!

Naprawdę warto K-Pop Extreme Survival obejrzeć? Jak tylko czytałam zarys fabuły to wkurzyło mnie, że bazują na tym, co się sprzedało - czyli na YB...

Bernkastel

w sumie racje, bo jest to baardzo podobne do YB , ale mi sie tak bardzo podobało YB, że analogicznie mi sie podoba K-pop ;D

nattee

Ja polecam You're beautiful i Mary stayed out all night :) Obie z JGS :)

Jeannette

Aaa coś czułam, że o czymś zapomniałam - Mary stayed out all night też widziałam :D A Neon Naege Banhaesseo wpisuję na swoją listę do oglądnięcia w takim razie. Dzięks ;)

shaina

Wiecie może gdzie można obejrzeć z polskimi napisami?

ocenił(a) serial na 9
asusRM

Na love-drama. To link: http://love-drama.pl/love-rain . a wieci jaka może leci piosenka na pokazie mody w 14 odcinku jak główny bohater fotki pstryka? :)

Gosia5

bardzo się cieszę, że już tam jest i dzięki na informację:)

Gosia5

A czy tam znajdę serial Morę than blue?

ocenił(a) serial na 7
_EdItH_

Jedna z moich ulubionych dram :)

ocenił(a) serial na 10
_EdItH_

Już dawno nie widziałam dramy która by mnie tak wciągnęła...normalnie nie mogłam spać, bo chciałam wiedzieć co będzie dalej :) Ostatnio to chyba tak bardzo mnie ruszyło Heartstrings i My Girlfriend is a Gumiho (polecam!)

rokusan

Dla mnie to jedna z najlepszych dram jakie widziałam :) Nic jednak nie przebije You are Beautiful ;p co do My girfriend is a Gumiho to obejrzałam 2 odcinki i jakoś się nie mogę wciągnąć.. czy to sie potem rozkręci??

ocenił(a) serial na 10
asusRM

Racja, początek nie jest ciekawy, ale później jest już co oglądać :) Polecam :)

rokusan

Ok to zaryzykuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones