PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655330}

The Pet Girl of Sakurasou

Sakurasō no Pet na Kanojo
7,8 1 751
ocen
7,8 10 1 1751
Sakurasō no Pet na Kanojo
powrót do forum serialu Sakurasō no Pet na Kanojo

drugi sezon

ocenił(a) serial na 9

coś wiadomo na temat powstania drugiej serii?
właściwie anime jest zakończone dosyć zrozumiale, chociaż liczę na to, że jednak drugi sezon
powstanie, bo bardzo miło oglądało mi się całą serię. :d

bojesie

w jednym wywiadzie, w których zapytano Atsuko Ishizuka o kontynuację odpowiada: That's a hard question to answer... The original work is still continuing, and so there is ongoing development between the characters, and it's something that if the opportunity comes up, I'd like to do it. If you buy lots of DVDs, we might be able to make a second season.

Czyli typowa odpowiedź wymijająca. Novela nadal wychodzi, więc wszystko zależy od sprzedaży.

ocenił(a) serial na 9
films100

wymijająca, jednak daje jakąś nadzieję. :)
dzięki, dzięki. :D

bojesie

Chciałbym drugi sezon bo nowe postacie z ostatniego odcinku ciekawie się zapowiadają a wątki romansowe nie zostały domknięte drugi sezon musi być!

udun17

Masz rację ;] Nowe osoby w Sakurasou wydawały się ciekawe ^_^ Jeszcze chciałabym zobaczyć dalsze losy Rity i Ryonosuke, Mashiron i Misaki :)

Takie zakończenie jak teraz jest bardzo dobre, ale tak przyjemnie to się oglądało!

ocenił(a) serial na 10
bojesie

http://www.change.org/petitions/j-c-staff-make-sakurasou-no-pet-na-kanojo-season -2

ocenił(a) serial na 9
Raiton

PODPISANA! Dzięki. :d

ocenił(a) serial na 9
bojesie

Anime jest genialne mam nadzieje że powstanie następny sezon. Chciłbym żeby bardziej rozwineli wątek miłosny Mashiro Shiina i Soraty Kanda ,


Naprawde jest z lepszych ANIME jakie oglądałem

ocenił(a) serial na 2
bojesie

Zapewne nigdy nie powstanie II sezon tego totalnego i mega irytującego gniota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones