Salem
powrót do forum 2 sezonu

Siema,

Dzisiaj zerknąłem na statystyki sezonu drugiego i ich oglądalności. Pierwszy odcinek sezonu drugiego miał 0,51 tyś oglądalności a już szósty odcinek jedynie 0,25 tysięcy... Myślicie, że na drugim sezonie skończą go produkować?

ocenił(a) serial na 10
BialaDusza

pewnie tak bo by juz ogłosili że 3 sezon wykupiła stacja itd a szkoda bo mi osobiście bardzo sie podoba Salem i jestem oczarowanym "wiedźmami" :D

ocenił(a) serial na 7
BialaDusza

szkoda bo według mnie 2 sezon miażdży. Fabuła lepsza niż w sezonie 1, całe to miasteczko wygląda mniej sztucznie, jest zdecydowanie mniej tego nudziarza Johna Aldena , serial jest o wiele bardziej mroczny, czarownica-xena daje radę, Mary też wydaje się bardziej przekonywujące (chociaż ona mnie tak rozprasza swoją urodą, że prawie nie zwracam uwagi na jej grę :P )
Generalnie na ten moment z większą niecierpliwością czekam na nowy odcinek Salem niż na nowy GoT

ocenił(a) serial na 10
asasinxD

Salem jeden z lepszych seriali co do GoT to lubię oglądać odcinki z Daenerys Targaryen dzięki niej ten serial jeszcze oglądam no i może dla smoków ;)

ocenił(a) serial na 8
BialaDusza

0.51 mln. 510 osób to z samych aktorów i ich rodzin byś nazbierał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones