PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36706}

Samo życie

3,1 9 960
ocen
3,1 10 1 9960
Samo życie
powrót do forum serialu Samo życie

To chyba jakiś żart! Może nie był to najlepszy polski serial (chociaż o wiele lepszy niz Pierwsza miłość!), ale ocena 2,9!!!??? Bez przesady ;/

ocenił(a) serial na 5
Paula_TV

ten serial był lepszy w latach 2002-2004 kiedy grała Kumorek, jak odeszła to już nie był ten sam serial.

ocenił(a) serial na 7
kinomanka_13

ten serial był dobry do 2006 roku, wątek Marysi - rozwód z Ryszardem też całkiem fajny, metamorfoza Dony również ciekawa. A co do nowej Agnieszki - (Todorczuk-Perchuć) można się przyzwyczaić.

ocenił(a) serial na 5
myself04

lubię Perchuciową ale nie przekonała mnie jako druga Agnieszka, Kumorek dużo lepiej ją grała, Perchuciowa podobała mi się w Milczenie jest złotem.

ocenił(a) serial na 7
Paula_TV

To kpina bo Pierwsza miłość jest znacznie słabsza i aktorsko i fabularnie. ;) Samo życie to nie był jakiś hit , też były tam typowe dla tasiemców pierdoły ale taka ocena jest bardzo krzywdząca

ocenił(a) serial na 7
armarange

Też się dziwie że Pierwsza miłość nadal jest na antenie a Samo Życie zeszło z anteny. Przecież samo życie jest o wile lepsz i nawet mieli lepszą oglądalność. A Pierwsza miłość to typowy wyciskacz łez chociaż na początku oglądałem potem się z kiepściło. A Samo życie oglądałem do końca.

użytkownik usunięty
Paula_TV

Przez 3 lata ocena z 2,9 wzrosła "AŻ" do 3,0. Dla mnie ten serial był niezły do około 2005 roku. Później podzielił los wszystkich tenelowel. Czasami oglądałam jak nic innego nie leciało w tv.

użytkownik usunięty

Telenowel*

ocenił(a) serial na 5
Paula_TV

To jest żart! Tym bardziej, że na początku serial był taki bardziej obyczajowy i bliższy rzeczywistości. Pierwszą serię ogląda się o dziwo dobrze. Serial potrafi wciągnąć zakończeniami, by obejrzeć zaraz następny, jak to bywa w takiej konwencji. Wątki i sceny potrafią zainteresować. Jedynie odstaje mi trochę aktorka grająca Kingę albo Natalia Rybicka, a tak to ciekawa obsada. Interesujące poniekąd są występy gościnne albo też postacie epizodyczne np. przez Konarowskiego czy Borowskiego. Nie wiem, czy Andrzej Zaorski jeszcze się pojawi. Pamiętam ten serial, ale jakoś rzadko oglądałem. Jedynie pierwsze serie, wątek ze Szpunarem oczywiście i tak sobie przypominam po tylu latach. Pamiętam dziwnego (to chyba mało powiedziane) Łukasza (to jego pierwszego na wózku zobaczyłem...), Pawła, Agnieszkę, a potem jakoś zniknęli. Jeszcze kilku innych bohaterów... Nie będę pisał, jak. Na forum nietrudno o spojlery i przeczyta się co nieco. Zapomniałem, a nawet nie wiedziałem, że grał też Tomasz Dedek (kolejna dobra rola) i jeszcze zaczynający Robert Więckiewicz.

Zdjęcie Zofii Poniemirskiej wydaje się dziwnie podobne do aktorki grającej w tym serialu - Beaty Kawki. Nie zauważył ktoś?

A tak w ogóle na Ipli tą pierwszą serię ogląda się w takiej jakości, jakby zgrali z VHS i jeszcze ten trochę ,,zakurzony'' obraz z migającymi paskami. Nie wiem, czy ktoś to odświeży, tak jak ogląda się ,,ładnie'' rok później inne produkcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones