PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=271509}

My Beloved

Sang-doo-ya, Hak-kyo-ga-ja!
7,2 57
ocen
7,2 10 1 57
Sang doo ya, Hak kyo ga ja
powrót do forum serialu Sang-doo-ya, Hak-kyo-ga-ja!

Taka sobie...

użytkownik usunięty

Mimo, że lubię oboje- Rain'a i Kong Hyo-jin to kompletnie do siebie mi nie pasowali. Dodatkowo egoistyczne zachowanie głównej bohaterki momentami strasznie mnie irytowało.. Zakończenie.. można mieć ale.. szczególnie co do(SPOILER) idiotycznego sposobu w jaki zgineli. Jeśli chodzi o plusy-dość dużo śmiesznych momentów, można też się wzruszyć(choć mnie średnio), całkiem niezła gra Rain'a jak na debiut(szkoda, że tak mało gra).

użytkownik usunięty

hmmm nie do końca się z Tobą zgadzam. Owszem oboje do siebie nie pasowali, ale z czasem szło się do tego paringu przyzwyczaić. Cała drama zawierała w sobie: dramat, romans i komedie. Każdy mógł coś dla siebie znaleźć. Mnie zaczęły wzruszać ostatnie 3-4 odcinki - o wiele mniej tam zabawnych scen. Bardzo podobało mi się ukazanie relacju Bori -Sang-doo i SangDoo - doktorek. Rain tez jak na młody wtedy wiek i debiut spisał się bardzo dobrze, jego miny po prostu mnie powalały. Muzyka taka sobie, ale każdy ma inny gust.
Fakt, główna bohaterka była naprawdę egoistyczna, irytująca i czasem głupia - no nie dawało się jej znosić..Co do zakończenia można je odebrać różnie

SPOILER
*************************
1. zgineli, 2. wyprowadzili się daleko daleko, w ostatnich minutach filmu było kilka sygnałów dla obydwu zakończeń. Ja jestem zwolenniczką pierwszego ale są też tacy co wolą happy-endy.

Brakowało mi także, "kary boskiej" dla Sery :d no zołza jak nic, ale azjaci mają to do siebie, że w każdej dramie mają wybaczanie itd. Tak samo nie mogłam pojąć głupoty EH jak i jej brata- czasem był tak ciemny, że szok :D ale w pewnym sensie było to zabawne
************************
Tak więc w mojej opinii warto ją obejrzeć =]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones