PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438773}

Sanktuarium

Sanctuary
7,0 3 309
ocen
7,0 10 1 3309
Sanktuarium
powrót do forum serialu Sanktuarium

SyFy nie będzie emitować 5 sezonu.
Szkoda.

ocenił(a) serial na 10
wikik

Niech ich szlak jasny trafi !
Jak mogli to zrobić ?

ocenił(a) serial na 10
Xemidra

Ja już płaczę ;...(

wikik

Szkoda ale przynajmniej zakończyli sensownie i obejdę się bez żalu za ten cancel..Żeby wszystkie seriale co widziałam i dostały cancela miały takie dobre i sensowne zakończenia...

ocenił(a) serial na 10
szarit

Ale po takim zakończeniu jaki początek mógłby być, tego szkoda ;/

Mailo91

Tak ale jak na cancela koniec jest bardzo dobry.Wszystkie wątki właściwie pozamykane, jak by miała powstać nowa seria to byłby już jednak nieco inny serial.

ocenił(a) serial na 10
wikik

wielka szkoda bo serial był rewelacyjny.

ocenił(a) serial na 10
dudusia69

Może inna stacja go przejmie ?

ocenił(a) serial na 8
Xemidra

Trochę szkoda bo seriali w klimacie SF brakuje - same rodzinne chały. Może i rewelacyjny nie był ale przyjemnie się oglądało.
Noże dziady wrócą do Stargate zwłaszcza atlantis i Universe - dziwi mnie to że dostały Cancele bo seriale były na poziomie.

ocenił(a) serial na 10
sokoleokoo2

Uwielbiam wszystko co się wiążę w technologią i gadżetami dlatego na punkcie Atlantis to miałem bzika. Chętnie bym oglądnął kolejne przychody Stargate:Atlantis.

Sanctuary było specyficzne. Serial NIE BYŁ DROGI w utrzymaniu, bo prawie cały był robiony komputerowo za pomocą "zielonego tła". Za to jego BARDZO MOCNĄ STRONĄ była FABUŁA. To był jeden z nie wielu seriali, który miał świetną fabułę. Ze względów biznesowych (niski koszt produkcji, mocna znana marka) nie rozumiem decyzji o cencelu.

Pamiętam jak zawsze pod koniec sezonu nie wiedziałem czego się mogę spodziewać. Zawsze myślałem: "No teraz to już nie ma szans by wymyślili coś większego niż w ostatnim finale". Ale z każdym sezonem było coś większego i niesamowicie wciągającego.

Xemidra

Skończyłem oglądać serial. Chyba jeden z najlepszych jaki oglądałem. A i czy Webisody się różnią od pierwszego sezonu?



[SPOILER]
Mogli chociaż jakoś oprowadzić po nowym sanktuarium, tak na zakończenie. Hmm... szkoda, że się skończył :(

ocenił(a) serial na 10
KomputeromaniaK

Zdajesz sobie sprawę, że to nowe Sanktuarium było zrobione całkowicie komputerowo ?
Jak już mówiłem, prawie cały serial kręcony był za pomocą zielonego tła.
Szkoda, że inna stacje nie przejmie serialu.

Xemidra

Tak wiem, że było zrobione komputerowo jak i, że serial kręcony był za pomocą zielonego tła. Jak wiele scen w serialu. Więc na pewno nie mieliby problemu z zrobieniem czegoś ciekawego :)

użytkownik usunięty
wikik

I słusznie, słaby był ten serial, jak komuś się podobał to widocznie zbyt mało oglądał(a). Oprócz Tesli i Druitta reszta była naprawdę denna, okropnie się męczyłem to oglądając, ale ja zawsze każdy serial oglądam do końca. Szkoda zmarnowanych lat Amandy Tapping na to coś.

ocenił(a) serial na 9

ale się znasz, człowieku nie podoba się to poco się odzywasz, zarąbista muza, tematyka, jeszcze nie było takiego serialu, to było coś, nie to co herosi czy alphas

ocenił(a) serial na 5

Tesla był najsłabszym aktorem, grał jak przegięty gej udający hetero. Jakaś pomyłka!

użytkownik usunięty
Unibet_78

Ale i tak był super w porównaniu do Zimmermana, który użył swojej umiejętności może z 3-4 razy a potem był już tylko number1 i był bo musiał być. Aktor słabiutki - nic dziwnego, że nie angazują go do większych produkcji.

ocenił(a) serial na 5

doktorek to najbardziej mdla i nijaka postac w tym serialu. Od poczatku mi nie pasowal i do konca wywolywal u mnie zgrzyt zebow. Podobnie jak Kate.

ocenił(a) serial na 5
wikik

powinni dostać cancela po 3 odcinku 1 sezonu!

Unibet_78

Ty powinieneś dostać od matki 'cancela' na początku ciąży.

ocenił(a) serial na 5
Tracker

prostak.

Unibet_78

Riposta jak twój ryj - tępa.

ocenił(a) serial na 5
Tracker

nawet nie oceniłeś serialu a drzesz ryja... idź pomęcz kogoś innego, bo na mnie nie robią wrażenia prostackie teksty.

Temat zamknięty.

Unibet_78

Dwie rzeczy Ty intelektualny karle.

1. Mam zamknięty profi(bo oceniam dla siebie, a nie dla innych), więc nawet gdybym ocenił to byś nie widział, że oceniłem i na ile.

2. Nie będę oceniał serialu, którego obejrzałem póki co 9 odcinków. Widocznie nie chodziłeś ani do szkoły filmowej, ani do szkoły zwykłej i nie nauczyli cię, że zarówno film jak i serial ocenia się jako całość, w którą wchodzi początek, rozwinięcie i zakończenie.

ocenił(a) serial na 5
Tracker

ja obejrzałem cały i dlatego się wypowiadam.A ty po jaką cholerę oceniasz moje wpisy skoro nawet 1 całego sezonu nie widziałeś? Co ty masz, niedorozwój mózgu??

Unibet_78

Oceniam twoje wpisy bo są dowodem twojego niedorozwoju. Czego jeszcze nie rozumiesz głupi dzieciaku?

ocenił(a) serial na 5
Tracker

opanuj sie czlowieku. Ktos obejrzal serial i ocenil go wg swojego gustu. A Ty rzucasz sie do niego jakby Ci zone przelecial...

kassis

Nie broń idioty, który nie potrafi się wypowiedzieć. Więcej tego typu kretynów, którzy nie potrafią sklecić dwóch zdań, tym gorszy będzie świat.

ocenił(a) serial na 5
Tracker

Tracker, a Ty swoimi wypowiedziami niby sprawiasz, ze staje sie lepszy?
To pytanie retoryczne.

kassis

A ktoś mi płaci abym chciał sprawiać by stał się lepszy? Pytanie również retoryczne.

ocenił(a) serial na 5
Unibet_78

dla mnie tez bez rewelacji. Niektore odcinki niezle, ale generalnie niczym sie nie wyroznia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones