PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872284}

Schody

The Staircase
6,6 9 102
oceny
6,6 10 1 9102
6,2 5
ocen krytyków
Schody
powrót do forum serialu Schody

Zaczęłam oglądać serial dokumentalny najpierw na Netflixie, po czym zrobiłam przerwę i oglądam ten serial na HBO. Uważam, że dla osoby, która nie zna sprawy , odnalezienie się kto jest kim w rodzinie Petersonow jest trudne. Dodatkowo uważam że kilka scen zbyt szczegółowych seksualnych niepotrzebnie dodano ale to tylko moja opinia.

Serial póki co bardzo mi się podoba. Jednak gdy porównuję to co obejrzałam w dokumentalnym serialu a tu, uważam że brakuje wielu wytłumaczeń w pewnych wątkach.

Dodatkowo nie podoba mi się scena, gdzie Michael w serialu HBO dowiaduje się o tych kochankach którzy zeznali że spali z nim. W serialu dokumentalnym jego reakcja była trochę inna i wydaje mi się , że ważne było odwzorowanie tego w ten sam sposób .

Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków i uważam że Collin gra bardzo dobrze Michaela.

Dużo osób mówi że lepiej obejrzeć najpierw film potem dokument. Ja zaczęłam od dokumentu i nie żałuję .

ocenił(a) serial na 7
mgxmgx

Ja uważam, że serial jest doskonałym uzupełnieniem dokumentu i w takiej kolejności należałoby oglądać :) Jest tutaj kilka wątków, o których na Netflixie w ogóle nie wspomniano.

ocenił(a) serial na 6
Ann_Sznu

Dokładnie. Tak zwane "za kulisowe smaczki". W dokumencie nie było mowy o tym, że on jej nie powiedział o swojej orientacji. Wręcz twierdził, że wiedziała. Jednak się okazuje, że skłamał. Może kiedyś coś popchnie tę sprawę ku wyjaśnieniu... chociaż najprawdopodobniej nie.

ocenił(a) serial na 7
Biankka

Ofiara miała wielokrotne skaleczenia, "wyrwania", stłuczenia tylnej skóry głowy. Do tego złamanie z krwotokiem górnego rogu chrząstki lewej tarczycy, obrażenia pleców, tylnych części ramion , nadgarstków i rąk, liczne drobne otarcia i obrażenia twarzy.
Ilość, rodzaj , umiejscowienie, przebieg i "waga" obrażeń nie pasuje do ewentualnych ran powstałych skutkiem upadku ze schodów ( powyższe informacje z oficjalnego raportu z autopsji z internetu, biegła stwierdziła w konkluzji, że przyczyną zgonu był uraz głowy tępym narzędziem). W domu tylko on i ona .

ocenił(a) serial na 3
Martara

wyjątkowy pech.... facet co chwila natyka się na martwe kobiety, zmasakrowane u podnóża schodów, w kałużach dawno zaschniętej krwi, będąc jedynym i ostatnim, który je widział żywe, twierdząc, że jeszcze 5 minut temu oddychały.... - dlaczego wciąż prześladuje go ta zabójcza sowa, która wrabia go w te "incydenty"...?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones