Schody (2022)
2022 Schody 2022, Odcinek 2
Odcinek Schody (2022)

Nietoperze

Chiroptera 1h 3m
6,9 244
oceny
6,9 10 1 244
Schody
powrót do forum 2 odcinka

Jestem dopiero na odcinku 2 i w jednej ze scen pokazywano/przewidywano, jak Katheleen mogłaby spaść ze schodów. Zastanawia mnie, skąd po uderzeniu w głowę aż tyle krwi? Skąd ona by się wzięła dokładnie? I skąd kaszel i plucie tak duża ilością krwi? Jest tu ktoś kto zna się na takich rzeczach?

ocenił(a) serial na 5
UpTrinity

A ogladalas/es oryginalny dokument? Tam jest dużo więcej szczegółów

ocenił(a) serial na 8
marcioszkaa

Nie oglądałam. Zastanawia mnie to od strony medycznej.

UpTrinity

No właśnie...mózg przecież był nie uszkodzony... Skąd kaszlenie krwią? Ciekawe gdyby wypowiedział się ktoś związany z medycyną.

ocenił(a) serial na 5
UpTrinity

Obejrzałem cały serial do końca.
Tam jest tłumaczenie, że kaszlała. Super. Tylko to się kupy nie trzyma. Jedyne źródło krwi to mógłby być nos, ale przy krwawieniu z nosa się nie kaszle. I skąd w ogóle miałby wziąć się ten kaszel? Co miało go spowodować?

ocenił(a) serial na 3
Nikodem123

np duszenie lub podduszanie

Nikodem123

Przy krwawieniu z nosa jak najbardziej można kaszleć. Duża ilość krwi z nosa, np. po przerwaniu większego naczynia, spływa do gardła i dróg oddechowych. Wówczas z automatu pojawia się kaszel. Można też wówczas wymiotować tą krwią. Ale to oczywiście w przypadku, gdyby się w ten nos uderzyła albo w inny sposób doszłoby do przerwania ciągłości naczyń krwionośnych w obrębie jamy nosa.

ocenił(a) serial na 8
Nikodem123

można kaszlec z powodu krwi, która dostala się z nosa do gardła, taka krew trochę hmm szczypie? w kazdym razie jest nieprzyjemna w odbiorze. Zastanawia mnie jedna sprawa, skoro sugerowano pobicie to nie powinna mieć jego dna np pod paznokciami, czy on nie powinien mieć śladów walki( skoro była tak poraniona musiała się bronić?)czy ta kwestia jest wyjaśniona w dokumencie?

UpTrinity

zabił żone i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones