PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93853}

SeaQuest

SeaQuest DSV
7,4 4 725
ocen
7,4 10 1 4725
7,0 3
oceny krytyków
SeaQuest
powrót do forum serialu SeaQuest

Pamiętam, że statek znajdował się na obcej planecie i został zatopiony. Uratowali się: Lucas, delfin i ktoś trzeci ( nie pamiętam imienia ). Czy to był ostatni odcinek ?

sdfh

tak też mi się tak wydaje, że był to ostatni odcinek tego świetnego serialu aż mi się łezka w oku kręci gdy wspominam SeaQuesta serial dzieciństwa ehh żeby teraz nakręcili coś z science-fiction równie imponującego.

sdfh

z tego co coś pamiętam to ostatni odcinek kończył się jak w statku tym malutki ścigaczu uciekał Lucas delfin gdzieś obok i ten duży gość sztucznie wyhodowany ale nie daj głowy za to.

sdfh

W 4 serii wrocili na ziemie i wszyscy zyli bo tamci obcy jakos przywrucili ich do zycia. 4 seria nie byla emitowana w polsce mozna ja sciagnac z neta jako pirata.

sdfh

Mala poprawka nie wiem czy to byla 4 seria pamietam tylko ze oni wrocili musze sobie to znowu wlaczyc zeby sobie przypomniec. ale erial jest swietny

meloluk

na imdb.com są 3 sezony a nie 4 to nie wiem skąd ty masz 4

ocenił(a) serial na 9
meloluk

dokładnie - to nie była 4 seria.

To, co było wspominane na poczatku tej rozmowy, to zakończenie II serii (wysadzenie okrętu na obcej planecie, ocaleli Dagwood, Lucas i Darwin)

Ale nakręcono potem serię III, gdzie prawie całkiem zmieniono skład załogi (zostały chyba 3-4 osoby ze 'starej' ekpiy...) i to własnie ta seria zaczyna się "powrotem" na Ziemię tyle tylko że w roku 2032, czyli kilkanaście lat po wydarzeniach z serii II.

Nie wiem, czemu się dziwicie, skoro wszystkie 3 serie były emitowane na TVP2 jakies 5-6 lat temu. Nawet nagrywałam kilka odcinków 3 serii na kasety VHS (wtedy jeszcze nikomu nie śniło się ściąganie filmów z netu :P)

Ehh... stare dobre czasy...
szkoda, że tak wiele się wydarzyło od tej pory... :(

Arakune

jakie 5-6 lat temu jak to przed 2000 rokiem leciało.

ocenił(a) serial na 9
jjgad

Chodziło mi o to, że 5-6 lat temu było w tv powtórzenie wszystkich serii, puścili wszystkie 3. Nie spotkałam się później ze wznowieniem emisji SeaQuest'u przez jakąkolwiek stację tv publicznej.
A przed rokiem 2000 - to chodzi Ci o pierwszą emisję tego serialu u nas w kraju. Mi chodziło o późniejsze..

sdfh

a możecie powiedzieć, ile odcinków ma 3 seria??????????????
bo ja mam do 13 i nie jestem pewna, czy to ostatni...

ocenił(a) serial na 9
gabi1810

z tego, co pamiętam, to był ostatni.. :)

Arakune

Z tego co widzę na spisie odcinków sezonu trzeciego to byo 13-e a tytuł Weapons of war. Z drugiej strony jak to mozliwe, że nie widzialem trzeciej serii tego serialu.

sdfh

Czy ktoś zna adres strony, z której mógłbym ściagnąc trzecią serię, gdyż na torrentach nikt nie seeduje

ocenił(a) serial na 9
sdfh

proszę:

http://peb.pl/seriale/134860-rapidshare-seaquest-seaquest-dsv-1993-1996-a.html

linki powinny być jeszcze działające..

Arakune

Dzięki wielkie. Jak ściągnę nadrobię zaległości :)

sdfh

Uratowała się większa część załogi, zostali odesłani na ziemię zahibernowani po 5 dniach ale na ziemi minęło 10 lat. Zgineła dr Smith i por. Ortiz. Zostali odesłani w miejsce o którym myśleli tuż przed śmiercią. Jim, ONeal i Piccolo obudzili się w barze ze striptizem i grami hazardowymi. Kapitan Briger w konsulacie gdzie odnalazł swojego wnuka (odszedł potem z seaqustu żeby go wychowywać i szukac syna i synowej).
Dagwood ocknął się w delfinarium razem z Darwinem. Komandor Ford i ta kobitka porucznik Lany Henderson ockneli się razem w pokoju hotelowym (potem mieli romans) Tak to mniej więcej wyglądało. III z\sezon jest najbardziej mroczny ze wszytstkich - dużo polityki i często walczą. Jest nowy kapitan, który na początku robi złe wrażenie na załodze ale z czasem nawet Ford zaczyna mu ufać. Ten sezon był najlepszy szkoda że przestali go kręcić i przerwali tak ni w pięć ni w dziesięć

ocenił(a) serial na 8
sdfh

Hej,
to był ostatni odcinek, ale II serii. :)

ocenił(a) serial na 8
sdfh

własnie drugiej....a trzecia to istna parodia.....zaczynajac jak przeżyli to poprzez załoge po "kosmiczne" przygody

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones