PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93853}

SeaQuest

SeaQuest DSV
7,4 4 725
ocen
7,4 10 1 4725
7,0 3
oceny krytyków
SeaQuest
powrót do forum serialu SeaQuest

Pamiętam jak oglądałem ten serial jak byłem mały nawet nie jestem wstanie sobie przypomnieć, kiedy to dokładnie było. Aż tu nagle ze trzy tygodnie temu trafiłem, przypadkiem na opis serialu na filmwebie i czemu trudno się dziwić zapałałem chęcią obejrzenia go znowu, niestety ten serial nie doczekał się jeszcze polskiej edycji dvd, a Amerykanie wpadli na ten pomysł stosunkowo niedawno. Pierwszy sezon wyszedł w tamtym roku, a drugi wychodzi dopiero 1 stycznia 2008 r. Niestety edycja amerykańska nie przewiduje polskich napisów. Właśnie kończe oglądać pierwszy sezon, mimo, że efekty specjalne nie wydają się tak oszałamiające jak wydawało mi się kiedyś, to i tak jestem zachwycony!! Pozdrowienia dla fanów Seaquest!!!!!!!
P.S. Zapłaciłem jak za zboże, ale było warto!!!!!!!

użytkownik usunięty
Emilio_4

Kiedys emitowała go dwójka bodajże nawet w porze obiadowej w niedziele. Pamiętam rodzinne obiadki przy Seaqueście. Wtedy wszyscy to oglądali. A teraz? Telewizja zeszła na psy - same Izaury i bezdennie głupie seriale. I chociaz ten serial jest częściowo dla dzieci - bo ma pare naciąganych teorii w sobie to jednak uważam że warto było go oglądać w dzieciństwie. Filmy i seriale SF bardzo rozwijają szczególnie w młodości... ;) Ja też wróciłem ostatnio do tego serialu... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones