PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569736}
6,9 460
ocen
6,9 10 1 460
Seitokai Yakuindomo
powrót do forum serialu Seitokai Yakuindomo

Nie jest to produkcja z której można pośmiać się jakoś nadzwyczajnie. Jest to raczej
produkcja typu, jak ja to nazywam "przegadane". To już drugie anime z samorządem
uczniowskim gdzie głównie produkcja opierała się jedynie na tekście (w sumie te drugie
miało więcej komedii sytuacyjnej, ale też troszkę przegadali), który miał być śmieszny, ale
nie był (według mnie). Z niecierpliwością czekałem aż do końca, bo ile można czytać to
samo : penis, sperma, masturbacja, orgazm. Tego typu teksty może i rozśmieszą widza na
starcie, ale tym to leci dalej tym gorzej. W stawiki z pieczątkami, reakcje bohatera na
zboczone teksty bohaterek (skojarzenia), to jest irytujące. Z opisu zapowiadała się bajeczna
produkcja i też na taką się nastawiałem, Komentarze pozostawione przez użytkowników
anime-shinden nastawiło mnie jeszcze bardziej pozytywnie. Ale jak obejrzałem to od razu
se powiedziałem ocena 6/10. Na więcej mnie nie stać było.
Zdecydowanie jak już mam coś oglądać to bardziej preferuje anime gdzie coś się dzieje.
Anime jakie zasługuje na uwagę to Fortune Arterial z samorządem. Tam bynajmniej coś
się dzieje.
W moich oczach ta produkcja nie zasługuje na polecenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones