PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562638}
7,2 342
oceny
7,2 10 1 342
Sekirei: Pure Engagement
powrót do forum serialu Sekirei: Pure Engagement

Jeżeli jest możliwość informacji na ten temat byłbym wdzięczny.

Pionik123

Szukam szukam po necie i nie ma żadnego info ani o pracach ani o anulowaniu.... Ale niestety skoro poprzednia seria wychodziła na 2010 no to już raczej nie bedzie .... :(

Pionik123

Niestety, ale na tą chwilę nic nie wiadomo o 3 (swoją drogą fabuła anime trochę odeszła od mangi chociaż to nie jest chyba największy problem), są pewne pogłoski iż mają coś robić jednak nie znalazłem żadnego pewnego info popartego dowodami. Cóż w tej chwili nie pozostaje nam nic innego jak czekać i śledzić informacje na ten temat w sieci. Jeśli coś nowego się w tej materii pojawi napiszę z pewnością - jest także prośba, by ten kto by coś się dowiedział poświęcił chwilkę czasu i napisał tutaj o tym.

ocenił(a) serial na 8
Pionik123

ja bym chciał 3 sezon a patrząc na ost odc 2 sezonu to powinni zrobić przynajmniej jeszcze 3 sezon

Singkhan

wedlug mnie powinien wyjść 3 sezon bo jest naprawde dużo niedokończonych spraw

ocenił(a) serial na 6
Singkhan

oglądasz 25 odcinków aby się dowiedzieć że nie dowiesz się o co chodziło albo jakie jest zakończenie. najgorsze w tym że dopiero zaczynam przygodę z haremami i w pierwszym top 10 z YT już natrafiłem po Nisekoi na drugi gdzie totalnie zmarnowałem czas bo jeżeli wybiera się epizody albo odbiega od fabuły jak ktoś wyżej wspomniał to czytanie mangi za dużo nie zmienia . czas odświeżyć składanie sylab . szkoda bo nawet mnie to uniwersum zaciekawiło .

Spank_the_Monkey

No mnie też zaciekawiło to uniwersum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones