PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38885}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
7,6 76 329
ocen
7,6 10 1 76329
7,6 13
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum serialu Seks w wielkim mieście

ROZMAWIAĆ.
Zauważyliście? Większość ich (a zwłaszcza Carrie) rozterek i problemów w ogóle nie miałaby miejsca, gdyby one potrafiły rozmawiać ze swoimi partnerami. Zwłaszcza Carrie. Czasem, oglądając jakiś odcinek, mam ochotę złapać ją za kołnierz i wrzasnąć: POWIEDZ MU TO, CO MYŚLISZ, A NIE OCZEKUJ ŻE SIĘ DOMYŚLI, TY GŁUPIA BABO!
No, ale ciuchy mają ekstra :D

a_calus88

10/10

użytkownik usunięty
a_calus88

Co prawda to prawda - jak na ironię, to tylko Samantha (co unikała związków) potrafiła facetowi w paru słowach wyjaśnić, co jest nie tak :)

ocenił(a) serial na 8
a_calus88

Wydaje mi się, ze w paru odcinkach nawet tłumaczyły to tym, że facet i tak nie rozumie, bo inaczej myśli i patrzy na relacje damsko-męskie

ocenił(a) serial na 7
a_calus88

Dokładnie, prawie dobrnęłam do końca 1. sezonu i jestem pod wrażeniem schematu każdego odcinka: Carrie napotyka na jakąś kwestię w związku z Mr. Bigiem (wymyśloną lub nie), potem cały odcinek cierpi i go unika, słuchając oczywiście odmiennych opinii przyjaciółek, a na końcu odcinka w końcu rozmawia z partnerem i cały problem się rozwiązuje w minutę (może nie zawsze w zdrowy sposób, ale mniejsza w tym momencie o to). BOOOŻE. Jestem pod wrażeniem niedojrzałości większości głównych bohaterek. Wszyscy są tutaj w ogóle przedstawieni bardzo płytko i karykaturalnie, co nie wyszło wcale zgrabnie. Serial nadgryziony zębem czasu... :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones