PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747277}

Sekta

The Path
6,8 1 549
ocen
6,8 10 1 1549
Sekta
powrót do forum serialu Sekta

"The Path" opowie historię rodziny, która uwikłana jest w działalność kontrowersyjnej sekty, a jednocześnie ma takie same codzienne problemy jak każda rodzina. Aaron Paul i Michelle Monaghan zagrają małżeństwo należące do sekty, zaś Hugh Dancy wcieli się w charyzmatycznego guru.

użytkownik usunięty
Gasza1910

Nieźle się zapowiada, Aaron Paul to świetny aktor.

ocenił(a) serial na 1

No zapowiedz wygladała na swietną ...i tylko tyle 1 odcinek i szkoda czasu na reszte :|

ocenił(a) serial na 8
aveweb

Pierwszy odcinek rzeczywiście szału nie robi, ale często jest tak, że serial musi się rozkręcić. Ja jestem już po 5 epizodach i muszę przyznać, że historia mnie dość wciągnęła. I sorry, ale ocena całego serialu po obejrzeniu pierwszego odcinka to jakieś nieporozumienie...

ocenił(a) serial na 6
Zuzhet88

Ja się zastanawiam nad logo widocznym w kompleksie meyeristów, niesamowicie przypomina mi symbol kultu Visualize z The Mentalist :)

Zuzhet88

Też uważam że ocenianie po 1 szym odcinku jest nieporozumieniem. 3 docinki. Czasem 5. Jestem świeżo po American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona - i pierwszy odcinek i drugi... i trzeci... Po pierwszym zastanawiam sie "serio?, czym sie podniecać" ale potem. Więc właśnie biorę się za oglądanie "The Path"

spncb

Mam nadzieję, że obejrzałaś Sprawę OJ Simsona, bo ja właśnie ją skończyłem po długiej przerwie po 3. właśnie odcinku i łał. Na prawdę się rozkręca, mimo, że znałem zakończenie.

aveweb

Po 3-cim wkręca, a potem już się ogląda do końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones