PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809758}

Sex Education

7,6 121 303
oceny
7,6 10 1 121303
7,0 33
oceny krytyków
Sex Education
powrót do forum serialu Sex Education

Pojawiła się na forum dyskusja, gdzie i w jakim czasie umiejscowiona jest akcja serialu. Otóż, wydaje mi się, że tak jedno jak i drugie celowo jest niedopowiedziane. Współczesne smartfony i samochody sprzed 20 lat, niby Wielka Brytania, ale tak nie do końca. To pokazuje, że opisywane problemy nie są umiejscowione w konkretnym czasie i przestrzeni. Dotyczą nas wszystkich i każdy może je odnieść do siebie samego. Świetnie zagrane postaci. Rewelacyjny Otis, poruszająca Meave i rozkładająca na łopatki Lily. Z niecierpliwością czekam na drugi sezon!

ocenił(a) serial na 10
Arkadiusz_Szparadowski

hmm ja wiem czy celowo ... wydaje mi sie ze wspolczesnie scenografowie maja zwyczajnie problem... i o wiele barwniej jest powsadzac kolorowe tapety stare telewizory itp.. To nie tylko ten serial mamy koniec 2 dekady 20 wieku a nam sie wmawia ze ktos jeszcze oglada tv na kineskopowych tv i jezdzi wszyscy jezdza 30 letnimi autami ... Ładnie to mozna wytlumaczyc tym co piszesz i tak obronic scenografie ale to nagminny zabieg w kinie .. takie "UBARWIANIE" .. ale nie ma sie co czepiac booo to gra na plus dla serialu ktory mnie sie bardzo spodobal :) .. POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones