PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809758}

Sex Education

7,6 121 329
ocen
7,6 10 1 121329
7,0 33
oceny krytyków
Sex Education
powrót do forum serialu Sex Education

4 sezon

ocenił(a) serial na 7

Wiem, że dopiero co wyszedł trzeci sezon i za wcześnie, żeby o tym pisać, ale jeśli czwarty sezon powstanie, to jak myślicie - kiedy można się go spodziewać? Mam nadzieje, że nie trzeba będzie czekać znowu prawie dwóch lat jak za obecnym sezonem.

Castanello

Uwaga możliwe spoilery.


Gdzieś czytałem ze aktorka grająca aimee mówiła, ze trwają rozmowy na temat 4 sezonu, jednak nie wiadomo czy zobaczymy w nich emme mackey. Ktoś tutaj na forum pisał, że chce odejść z serialu i realizować się w innej dziedzinie filmowej, dlatego pożegnanie z otisem na końcu serialu może być prawdopodobnie ostateczne.

ocenił(a) serial na 8
Castanello

netfilx dał zielone światło na 4 sezon

Castanello

Nie jest zaskoczeniem, że decyzja czy powstanie następny sezon zależy od wyników tego trzeciego. A te są całkiem niezłe i tak jak pisze @mangp76 - netflix ma robić 4 sezon. Aktorka grajaca Maeve już wcześniej zaznaczała, że nie będzie mogła być nadal tak ważną postacią stąd jej "zesłanie" do Stanów. Pewnie w 4 sezonie będzie się pojawiać sporadycznie.
A na sam 4 sezon tyle czekać nie będziemy bo aktorzy grający 17stolatków zaczną podchodzić pod 30stkę :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones