PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809758}

Sex Education

7,6 121 329
ocen
7,6 10 1 121329
7,0 33
oceny krytyków
Sex Education
powrót do forum serialu Sex Education

Właśnie skończyłem oglądać muszę powiedzieć, że było, naprawdę dobrze, nie mogę się doczekać sezonu 2 w przyszłym roku (zakończenie sugeruje, że to musi się stać) Chcę zobaczyć Meave i Otisa razem

ocenił(a) serial na 10
MrMcMateusz

Sa dla siebie pisani haha tylko ze otis mysli jak typowy leszcz uwazajac ja za nie swoja lige. Nie ma czegos takiego... pie rdolenie bo widziales na koncu ze malolata sie w nim zakochala pozdro

ocenił(a) serial na 8
MrMcMateusz

a ja wolałabym żeby nie byli razem... Bo to takie standardowe, i tylko psuje obraz dobrej przyjaźni. Zostawiłabym to tak jak było, Otis i Ola, Maeve i Jackson ( btw, świetnie zrobiona postać)

Elysee

Ale Ola pojawia się dopiero w połowie sezonu, a wszystko zbierało sie ze Otis i Meave zostaną razem :(

Elysee

tak! podpisuje się pod Twoją wypowiedzią obiema rękami. związek Otisa i Maeve byłyby boleśnie banalny. też bym zostawiła tak jak było tj. Otis + Ola, Maeve + Jackson. i również uważam, że Jackson to świetnie wykreowana postać - szczególnie uwielbiam scenę z nim na stołówce z piosenką Billego Oceana :)

ocenił(a) serial na 7
Elysee

Tak samo! Mam nadzieje, że to się nie stanie :) Zepsułoby wszystko mam wrażenie

MrMcMateusz

a ja właśnie mam nadzieję, że Otis i Maeve nie będą razem. to oczywiste, że coś do siebie czują i w pewnym momencie dojdzie do przełomu w ich relacji, ale chciałabym widzieć ich tylko jako przyjaciół. rozczarowałabym się gdyby ostatecznie zostali parą - takie rozwiązanie jest wg mnie mocno cliche.

ocenił(a) serial na 9
MrMcMateusz

W tym przypadku mam podobnie co jak co ale Otis musi byc z Meave musowo -)

ocenił(a) serial na 9
MrMcMateusz

Dokładnie :(

ocenił(a) serial na 8
MrMcMateusz

mam tak samo jak Ty;
w związku z tym zawiodłem się końcówką,
ale może w II sezonie?

ocenił(a) serial na 5
dillinger79

kibicuje Otisowi i Maeve:)

ocenił(a) serial na 7
MrMcMateusz

Też im mocno kibicuję. Serial genialny, postacie rewelacyjne i jeszcze lepsza muzyka która dodaje mu klimatu.

ocenił(a) serial na 6
MrMcMateusz

Tylko Otis i Ola

ocenił(a) serial na 7
MrMcMateusz

Dopiero w przyszlyn roku? :(

ocenił(a) serial na 9
MrMcMateusz

Szkoda, ze 2 sezon pewnie dopiero za rok... też czekam na akcje miedzy Maeve i Otisem ;)

MrMcMateusz

Ja mam nadzieje, ze mimo wszystko Otis i Maeve nie beda razem - wg mnie Maeve jest dosc toksyczna postacią, miała bardzo zły wpływ na Otisa, namawiała go do kradzieży tak o dla zabawy, choc wiedziała, ze nie da rady i przede wszystkim po prostu nie chciał tego robic, manipulowała nim emocjonalnie, by olewał innych (Erica w dniu jego urodzin), zwracała sie do niego głownie, gdy potrzebowała czegos, a sama nie była dla niego wsparciem, od poczatku wiedziała, ze Otis był w niej zakochany i bawiła sie jego uczuciami, opowiadała o tym jak jej swietnie z Jacksonem, a na koncu wielce zdziwiona, ze jej przyjaciel w koncu postanowił zadbać o swoje szczescie wiążąc sie z kims innym, ogolnie rzecz biorąc Maeve była bardzo dominująca postacią, a Otis wyjatkowo uległą, ich zwiazek by go ograniczał i nie pozwalał sie rozwijać, ciesze sie, ze na koniec sezonu bohater wybrał kogos, przy kim miał szanse byc soba i rozkwitać, mam nadzieje, ze twórcy nie zepsują tego w drugim sezonie i nie postawią mimo wszystko na toksyczną relację niedojrzałego chłopaka z edgy nastolatką

ocenił(a) serial na 8
duxdosg

Trochę mnie ogarnął typowy romantyzm i stały schemat takich wątków i tak czy siak chciałabym widzieć Maeve z Otisem, ale racja, że związek z Olą byłby może bardziej "zdrowy" i nie tak wykańczający psychicznie bohatera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones