PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809758}

Sex Education

7,6 121 206
ocen
7,6 10 1 121206
7,0 33
oceny krytyków
Sex Education
powrót do forum serialu Sex Education

kiedyś szkoła nie była miejscem tzw. "zaliczania" tylko miejscem nauki.
Dzieciaki naoglądają się takich durnot o tym że wszyscy "to robią" i popadają w depresje. Jeszcze ten tekst w zwiastunie, że możesz być kim chcesz? (i to nie w kontekście przyszłego zawodu) tzn. kim? albo masz XX albo XY pomijając zaburzenia układu chromosomów jest się albo kobietą albo mężczyzną koniec i kropka.

ocenił(a) serial na 9
Shar

Bywa, że kobieta jest mężczyzną i na odwrót. Na pomysł, że możesz być kim chcesz ludzie wpadli przed tym głupim serialem.

inimicusPL

To ciekawe. A próbowałeś na przykład chcieć być jeleniem albo kotem?

prewitt

A Ty "bystrzaku" próbowałeś kiedykolwiek być sobą? hah ;)

Mrok

Nie da się nie być sobą. To sofizmat.

prewitt

Da się, tylko do tej potrzeba chęci i zdecydowania. Miłe to nie jest, bo w takim wypadku makijaż (zwłaszcza ten intelektualny hihi) odpada całymi płatami. Krótko mówiąc, kiedy nadejdzie czas że zdecydujesz się ujrzeć swoją smutną dup* w całej okazałości, jest szansa na prawdziwy rozwój. ;)

Mrok

Mój boże. Uwielbiam takich bieda filozofów. Pasowałbyś do Krzysztofa Pieczyńskiego albo trenerów rozwoju osobistego. Nie wchodząc w bliższe szczegóły - każdy kto diagnozuje cudzy domniemany stan rozwoju intelektualnego, emocjonalnego lub duchowego na podstawie wymiany kilku zdań przez internet jest - nazwijmy to łagodnie - zaniedbany intelektualnie. Od tej zasady nie ma wyjątków.

prewitt

Czy Ty właśnie podpadłeś pod własną zasadę? :D

prewitt

O jezusienazareński, rozkaszlałem się ze śmiechu. :D

Skoro wymieniłeś z kimś kilka zdań i użyłeś swojego kryterium, by uznać, że rozmówca jest zaniedbany intelektualnie, to znaczy, że zdiagnozowałeś na podstawie kilku zdań czyjś stan intelektualny.

I powiedz mi, skoro nie ma wyjątków, co Ty o sobie napisałeś?

prewitt

O jaki dobry przykład. Dlatego właśnie, gdy ktoś psychicznie jest mężczyzną (czy kobietą), a Ty próbujesz mu wmówić coś przeciwnego, to nie działa. ;)

inimicusPL

Nie, nie bywa. Może jej się najwyżej tak wydawać, ewentualnie może mieć urojenia na ten temat.

ocenił(a) serial na 3
Shar

Ktoś zazdrości bo nie „użył” za młodu.

Shar

Dokładnie to, powód utworzenia takiego serialu jest oczywisty.

ocenił(a) serial na 8
Shar

Bo nastolatki uprawiające seks to przecież jakiś wynalazek XXI wieku :P

ocenił(a) serial na 8
Shar

nawet nie jesteś w stanie użyć słowa klucza czyli 'seks' tylko piszesz "to robią" (heheszki ) i jaki stanowczy, że koniec i kropka - brzmisz trochę dziecinnie wiesz? (:
dokładnie @wieloimienną

anja_marina

Ty dla odmiany dziecko zapewne używasz tego klucza biegle i regularnie. ;)

Co prawda pokątne dymanie się 12-13 letnich dzieci w toalecie lub krzakach, nie wydaje mi się całkiem normalne, no ale skoro w tym wątku wypowiedziało się tyle uznanych "autorytetów", to pewno się mylę. hihi ;)

Mrok

akurat w serialu akcja toczy się w liceum i są przedstawieni głównie 17-latkowie.

ocenił(a) serial na 8
olak85

no co Ty, @mroq nie wie takich rzeczy, on/a woli umoralniać na forach seriali, których nie zamierza oglądać, ale zamierza się wypowiadać, klasyk :)

anja_marina

Nie rozumiem czemu nadymasz się na ropucha. ;) Cóż ja takiego niezwykłego napisałem? Najwyraźniej jesteś już podstarzała i dawno nie byłaś w liceum. ;)

Umoralniać? Kogo Ciebie? Totalnie Cię pogięło. hihi ;)

olak85

13 czy 17 jaka to różnica? W wieku 17 lat 95% ludzików żyje złudzeniami i kozaczy. Tylko nieliczne wyjątki, którym życie dało w kość już myślą logicznie. Więc co to zmienia? ;)

Mrok

różnica znacząca, polecam przypomnieć sobie lekcje biologii.

Shar

Nie wiem czy wiesz ale edukacja seksualna w naszym kraju jeszcze do 2016 sięgała dna i niżej ponieważ mówienie komuś ,że jest od bociana itd. nie jest normalne a jeszcze przed komuną przeprowadzono ankietę na 400 osobach i zapytano je czy uprawiały sex 90% doświadczyło go przed 15 rokiem życia.
I mimo tego ,że serial momentami rzeczywiście dziwnie się ogląda to uważam
,że jest to dobry krok w seriale ,,niepoprawne politycznie" . Bo wiesz mi rodzice nie owijali w bawełnę tylko tłumaczyli stosownie do wieku

ocenił(a) serial na 1
Shar

Dzięki za ten komentarz!

Zupełnie nie rozumiem jak ten serial może się podobać normalnym ludziom...

Ciekawość seksualna dojrzewającej młodzieży to ok - normalna sprawa, część ludzkiego życia. Ale pokazywanie seksu w taki sposób jak wtym filmie jest co najmniej chore... Czy ta młodzież naprawdę nie ma nic innego do roboty niż zajmować się seksem? A jak się zdarzy wpadka to aborcja - tak po prostu i jest Ok??

Po prostu żenada. ..

Jestem zniesmaczony tym serialem. Fuj...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones