Sex Education (2019-2023)
Sex Education: Sezon 4 Sex Education sezon 4, odcinek 8
odcinek Sex Education (2019-2023)

odcinek 8

1h 25m
6,3 502
oceny
6,3 10 1 502
Sex Education
powrót do forum s4e8

Zakończenie Otisa

ocenił(a) serial na 8

Czy domyślacie się dlaczego w liście Maeve stwierdziła że Otis jest kretynem? Dla pewności włączyłem angielskie napisy i wyszło "dickhead" który w języku angielskim oznacza albo "fiutogłowy" albo kretyn, ale bardziej go określiła jako kretyn.


Czy to puszczenie oczka od twórców serialu że całe 4 sezony Otis zachowywał się jak kretyn?


Ogólnie twórcy mu zrobili niezłe zaoranie...

Otóż olała go Maeve, olała go Ruby, nie został terapeutą, jedynie pogodził się z Ericem który cały sezon go olewał na rzecz innych lepszych przyjaciół z nowej szkoły. Jeszcze by brakowało że Eric by go olał...


Naprawdę....słabe zakończenie dla głównego bohatera. Bo biały heteroseksualny mężczyzna...


To koniec Sex Education, niewykluczone że będzie kiedyś spin-off ale liczyłem na o wiele lepsze zakończenie dla Otisa, że jednak będzie albo z Maeve albo z Ruby.. a tu nie jest ani z nią, ani z nią.



Mogli zeswatać Otisa z "O", przynajmniej puścić jakieś oczko typu tekstem na koniec "Może pójdziemy na randkę?" Cokolwiek a tak.... główny bohater został zaorany, zniszczony, a na koniec twórcy nazwali go kretynem.


PS:
Moja poprzednia recenzja została usunięta. Nie wiem czemu... usunąłem poniektóre wulgaryzmy, jeśli administracja ma jakieś problemy proszę to zaznaczyć a nie usuwać...

ocenił(a) serial na 9
Raboosce

Nazwała go tak, bo nazywała go tak już parę razy w przeszłości, to miało być takie edgy, zadziorne i dowcipne.

ocenił(a) serial na 9
Natass

A, i nie usunęli Ci tamtych recenzji, wiszą sobie. Może były poddane weryfikacji albo coś.

ocenił(a) serial na 8
Natass

Odświeżałem parę razy zakładkę najnowsze i nie widziałem swojego wątku. Dopiero teraz zobaczyłem że faktycznie jest. Chciałem usunąć poprzedni wątek ale nie ma takiej możliwości.

ocenił(a) serial na 8
Natass

W liście pożegnalnym pisać do kogoś kretyn? I to ostatnie słowo które pada w tym serialu? Ja mam wrażenie że twórcy serialu chcieli puścić oczko że główny bohater serialu jest kretynem.

Otis zasłużył na wiele lepsze zakończenie serialu.

ocenił(a) serial na 9
Raboosce

Nah, to miał być taki zadziorny żarcik rozluźniający sztywną atmosferę, ale rozumiem, czemu nie przyjmujesz takiego wyjaśnienia. Nie wyobrażam sobie w pożegnalnym liście nazwać kogoś dickheadem. Inna sprawa, że ja w ogóle nie wyobrażam sobie napisać takiego listu na zerwanie.

ocenił(a) serial na 8
Raboosce

Ewidentnie nie kminisz ocb

ocenił(a) serial na 8
Raboosce

'Dickheadem' Maeve nazywała Otisa w pierwszym sezonie. Nie doszukiwałabym się tutaj niczego ze strony twórców, to raczej na zasadzie 'kto się czubi ten się lubi'.
Czwarty sezon najsłabszy ale ostatni odcinek spełnił moje wymagania. Wszystkie wątki zostały domknięte, większość w dość satysfakcjonujący sposób. Choć fakt że to Otisa było dość niespodziewane - wydawało mi się że zostaniemy w jakimś zawieszeniu, niedopowiedzeniu ale z sugestią że do siebie wrócą a dostaliśmy właściwie definitywne zerwanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones