Sex Education
powrót do forum 2 sezonu

Całkiem całkiem

ocenił(a) serial na 7

Sezon 2 to za jednym zamachem obejrzałem, jednocześnie kolejny raz są pokazywane podobne sytuacje co z 1sezonu (męczenie relacji do skutku) ale potem nagle coś zaskakuje i akcja jakoś płynie dzięki temu ...... Co do Otisa no on w tym sezonie poszalał z rozwojem seksualnym .... masturbacja, pocałunki, dziewczyna no i nie jest już prawiczkiem co było tak męczone w 1 sezonie ...
Można się czepiać że taka różnorodność w orientacji i wgl, ale ten serial chyba to miał na celu w zabawny czasem prawdziwy sposób ukazania relacji między partnerami :V w każdym możliwym przypadku z tąd taki rozmach ....
No z ostatniego odc 2 sezonu chyba można wynieść najwięcej informacji: Mama Otisa jest w ciąży .. Eric ma dosyć jasną sytuacje co do partnera ...Dyrek zawieszony ... problemy otisa wyjaśnione na relacji ojciec-syn .... Jackson już raczej do sportu nie wróci i jego matki sie z tym pogodziły więc git i już raczej nie myśli o Maeve .... a sama Maeve pozamiatała na koniec wpakowała matke do kicia ......
I ten nie lubie już tego Ch..a na wózku bo to co odwalił na koniec, szkoda gadać ...

ocenił(a) serial na 10
krzysztof356

Od początku ten koleś na wózku był jakieś podejrzany, podzielam twoje zdanie.

ocenił(a) serial na 7
MiSzCz_KoNrAd

ciekawe czy będzie 3 sezon rozwiązujący te wszystkie wątki...

ocenił(a) serial na 8
panikaramba

Gdzieś czytałem, że Netflix zamówił 3 sezon

synpanatadeusza

Jakby nie zamówili to bym spalił tego całego netflixa. Tylko dlatego, że jestem ciekaw czy ten na wózku wyleci z tego mostu po którym chodzą.

ocenił(a) serial na 9
Hagen99

Od dziecka uczą nas współczucia, zrozumienia, tolerancji etc. do osób skrzywdzonych przez życie, do inwalidów a tutaj spotykamy się z sytuacją gdzie opanowała mnie wściekłość, przez chwilę, po tym jak ją usłyszał jeszcze łudziłem się, że nie usunie wiadomości ale czar prysł i musiałem wylać gdzieś swoją frustrację i gniew, bo przecież nasze szczęście jest najważniejsze... po trupach do celu. Tyle emocji... piękny serial czekam na więcej :D
PS. łyknąłem w jedynm ciągu i było orgazmicznie prawie do końca ;)

Hagen99

Hah mam podobne przemyślenia

ocenił(a) serial na 8
panikaramba

Ponoć produkcja sezonu 3 rusza już w maju

ocenił(a) serial na 8
krzysztof356

Serial fajny, szkoda, że tak mało odcinków. Dawkowałam, naprawdę, ale tylko na dwa dni starczyło...

edakraft

ja tak samo. Właśnie skończyłem.. Szkoda że Netflix nie ma w tendencji robienia sezonów przynajmniej 15 odcinkowych ..

ocenił(a) serial na 7
Jakub_Nowak_3

Ma ale z drugiej strony przekraczanie 10/12 odc na sezon z reguły kończy się dłużącymi sie i z reguły przekolorowanymi watkami fabularnymi które z reguły psują cały efekt. Z sabrina ( chyba ) czy riverdale

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones