Sex Education
powrót do forum 2 sezonu

z niecierpliwością czekałam na sezon 2 przede wszystkim po to aby dowiedzieć się jak dalej potoczą się losy Adama i Erica. w sumie niby się cieszę że ostatecznie są razem choć z drugiej strony sama nie wiem czemu tak bardzo im kibicuje. ich relacja jest bardzo problematyczna.

może kibicuje im ponieważ chciałabym żeby w końcu Adamowi coś wyszło w życiu. jest taki pełny gniewu. gdy próbuje zrobić coś dobrze, sprawić żeby jego rodzice byli z niego dumni albo chociaż mniej nim rozczarowani, on ponosi klęskę. chciałabym żeby pozbył się tego gniewu, zaakceptował samego siebie oraz żeby udało mu się w życiu uczuciowym.

niemniej ja na miejscu Erica nigdy nie związałabym się z kimś, kto się nade mną tak znęcał.
tak ogółem to w drugim sezonie Eric - którego uwielbiam i jest niezmiennie moim ulubionym bohaterem w 'Sex Education' - w ogóle się nie popisał w tym sezonie.

po 1, zaprosił Maeve na jak się później okaże niefortunną imprezę Otisa, pomimo tego że ten wyraźnie mu powiedział że unikają się z Maeva i między nimi jet bardzo niezręcznie więc nie chce jej na swojej imprezie
po 2., zamiast powstrzymać Otisa przed zrobieniem z siebie kompletnego idioty na imprezie, po prostu patrzył na rozwój wypadków.
i w końcu po 3- to w jaki sposób potraktował Rahima. ze wszystkich nowych postaci Rahima lubię najbardziej. jest pewny siebie, niczego się nie wstydził - nie wstydziłby się Erica, bo przecież go pragnął. chciał z nim być! no nie ulega wątpliwości że z Rahimem Eric tworzyłby o wiele bardziej zdrowszy związek niż z Adamem. nawet sam odtwórca roli Erica- fantastyczny Ncuti Gatwa - przyznał, że jest Team Rahim.


jestem strasznie ciekawa jak dalej w sezonie 3 rozwinie się związek Adama i Erica. jaka będzie rola Rahima w tej historii?

isobel

Ciekawe co sądzisz o tym wszystkim będąc po sezonie 3. :) Nic więcej nie napiszę, bo mogłaś jeszcze nie obejrzeć.

ink1313

akurat sezon 3 obejrzałam za jednym posiedzeniem w dzień premiery ;)


po 3 sezonie absolutnie zmieniłam zdanie na temat związku Erica i Adama. nie da się ukryć, że ich związek jest bardzo problematyczny przez wzgląd na romantyzowanie bullying'u , niemniej jednak o wiele bardziej zależy mi na tym żeby w końcu zobaczyć sezon gdzie Adam   nie boi się być 100% autentycznym sobą i jest ogółem szczęśliwy. 


jednocześnie po obejrzeniu 3 sezonu doszłam do wniosku, że Eric - bezapelacyjnie najlepsza postać w serialu - jest naprawdę beznadziejnym chłopakiem . w poprzednim sezonie rzuca Rahima w najbardziej upokarzający sposób , a w tym sezonie zradza Adama.

inne moje przemyślenia: odnoszę wrażenie, że twórcy serialu zostawili otwartą furtkę dla Rahima i Erica i nie bez znaczenia jest to, że Eric nie oddał Rahimowi jego tomiku poezji. niemniej chociaż związek Rahima i Adama zdecydowanie byłby zdrowszy... trzymam jednak  kciuki za Adama ;)  

tylko mam nadzieję, ze nie przyjdzie scenarzystom coś tak głupiego do głów jak połączenie Adama z Rahimem w parę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones