PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554657}

Shameless - Niepokorni

Shameless
8,2 47 822
oceny
8,2 10 1 47822
Shameless Niepokorni
powrót do forum serialu Shameless - Niepokorni

To był kolejny dobry sezon Shameless, który dał mi wiele rozrywki. Oczywiście jak zwykle były nieco udziwnione wątki, niektóre gwałtowanie urwane. Ciekawy byłem jak pożegnana zostanie Fiona. Przez drugą połowę sezonu byłem zażenowany, że jej postać upodlała się z każdym odcinkiem. Ciekawie jednak oglądało się jej lepszą relację z Frankiem. Na koniec przyszło jednak otrzeźwienie i próba poszukania lepszej przyszłości dla siebie samej. Pałeczkę teraz przejmuje Debbie, która może wreszcie dojrzeje. Kupujecie takie zakończenie wątku Fiony? Ja nie do końca, bo rodzina zaskakująco łatwo przyjęła jej decyzję. Szkoda, że Fiona zawinęła się po cichu bo powinna odejść pożegnana fajną imprezą, do której nie doszło.

ocenił(a) serial na 7
siLk_2

Ogólnie sezon fajny, ale pożegnanie Fiony mnie nie usatysfakcjonowało. Ani nie pasuje do postaci, ani do całego klimatu serialu. Za duże skoki z Fioną były. Raz mega ogarniała, potem mega się stoczyła, a tu nagle z odcinka na odcinek BUM! Wyjechała po cichu, wszyscy są dla niej mili, uśmiechają się pod nosem i tyle. Tylko Frank dobrze zakończył z nią rozmowę. :D
Co mnie dziwi najbardziej? Że przy Fionie żadnego faceta na koniec nie było, ale chyba nie chcieli wprowadzać nowej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones