PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554657}

Shameless - Niepokorni

Shameless
8,2 47 822
oceny
8,2 10 1 47822
Shameless Niepokorni
powrót do forum serialu Shameless - Niepokorni

Niedługo trzeba będzie czekać miesiąc...

matek20

Hah, czyli jednak warto było się uczyć angielskiego.

ocenił(a) serial na 10
Sanisha

ja oglądam z angielskimi napisami, bo szczerze mówiąc bez napisów nie bardzo rozumiem, co Lip mówi. No i właściwie inni też, więc wynoszę z tego 30%-40%, dlatego czekam zawsze na angielskie napisy :)

ocenił(a) serial na 10
kochanie445

Ja tak samo zawsze oglądam z angielskimi. No i plus tego taki, że zawsze pojawiają się niemal natychmiast po premierze odcinka :)

Sanisha

Nie, po prostu nie każdy lubi oglądać z obcymi napisami albo się wsłuchiwać.
Po co piszesz jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, tylko chcesz pochwalić się jaka jesteś mądra i jak to doskonale znasz angielski?

ocenił(a) serial na 7
Polini

A kto tu się chwali? Warto się uczyć i bardzo dobrze że się uczy. Bezpodstawna krytyka. Przecież nie drze mordy że "TRZA SIĘ BYŁO UCZYĆ A NIE NIC NIE UMIECIE DEBILE!!;:"())"

ocenił(a) serial na 9
Sanisha

Na open subtitles zawsze we wtorek lub srode sa napisy. :)

ocenił(a) serial na 9
Sanisha

A jaka dasz rade dal tych którzy maja problem z językiem angielskim np. mój brat wałkuje ten język latami i nic a hiszpański,i francuski zna prawie perfekt i trochę rosyjski ale tylko w mowie

ocenił(a) serial na 9
matek20

Nie wiem gdzie ich szukasz, ale robisz to widocznie źle.
Z reguły są max 3-4 dni po amerykańskiej emisji, co jak w przypadku Shameless jest normalnym zjawiskiem, bowiem w trakcie sezonu 4 czy 5 zdarzało się tygodniowe opóźnienie.

ocenił(a) serial na 10
matek20

są już do 9 odcinka?

ocenił(a) serial na 8
KULTjednostki

Są, obserwuj użytkownika ann_ska na opensubtitles

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones