PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=148488}

Shameless

7,5 1 432
oceny
7,5 10 1 1432
Shameless
powrót do forum serialu Shameless

Ogolnie film mi sie nie podobal w wiekszości filmu rzyg zamiast poprawnej wymowy który jest gorszy od wymowy spotykanej na bronksie czy harlemie. Uwierzcie. Rozumie jednak że to uroki konkretnej miejscowości wiec ok. Film mi sie nie podobal i tyle, ani smieszny ani smutny.

Jest masa duzo lepszych filmów angieslkich , gdzie mówi sie naprawdę po " ANGIELSKU " :D

ocenił(a) serial na 10
zer

Mamy różne akcenty w j ang. Mi się bardzo podoba ten używany przez społeczność odgrywaną w Shameless. Obejrzałeś wszystkie odcinki?

ocenił(a) serial na 9
zer

Polecam się wybrać na wyspy brytyjskie tam "zer" zobaczysz, że w każdej części UK jest inny akcent. Ja tu już mieszkam 3 lata a w dalszym ciągu większej części slangu nie mogę załapać, a jeśli dobrze pamiętam to akcja "Shameless" dzieje się w mieście Manchester a tam jest naprawdę ciężki do zrozumienia akcent.

A sam serial genialny, świetnie pokazana "szara" społeczność Anglii + zabójczy humor.

Wredny_1981

Bełkot jest ale można zrozumieć o co chodzi. Ten serial oddaje jaki akcent jest używany w Anglii, czyli bardzo różny. Fakt łatwy nie jest ale można potrenować słuchanie angielskiego

ocenił(a) serial na 8
zer

rzeczywiście to by było bardzo realistyczne jakby zapijaczony menel żyjący z zapomogi posługiwał się RP, był elokwentny jak królowa i wysławiał się jak spiker we wiadomościach :D

zer

jeżeli oczekujesz, że w Anglii większość społeczeństwa mówi jak królowa albo Benedict Cumberbatch, to jesteś w duuuuużym błędzie, RP posługuje się tylko ok. 4% społeczeństwa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones