PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 158
ocen
8,6 10 1 222158
8,0 19
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Miał być 2017 rok, a jest najwcześniej jak się da! WOHO!

ocenił(a) serial na 10
Wojtini21

Ostatni

ocenił(a) serial na 10
Wojtini21

Już odliczam dni. Tak niewiele zostało, ale il bliżej terminu tym bardziej się niecierpliwie.

ocenił(a) serial na 10
revira

Pierwszy odcinek czwartego sezonu już obejrzałam z lektorem :) zapowiada się ciekawie ;).to pewne że czwarty sezon będzie ostatnim ?

maja9128

Są podejrzenia, że będzie, ale kto wie. Osobiście mam nadzieję, że nie. Póki BBC nie ogłosi tego oficjalnie, nie uwierzę.
Przez pierwszy odcinek masz na myśli The Abominable Bride?

ocenił(a) serial na 10
revira

Nie, pierwszy odcinek czwartego sezonu zwie się "The Six Thatchers"

maja9128

Umiesz podróżować w czasie?

ocenił(a) serial na 10
miau

i i t v (p)(l) tylko bez nawiasow i przerw między literami wpisz sobie sherlock i zobaczysz że jest 1 odcinek z 4 sezonu i to z lektorem

maja9128

Wpisałam i pod linkiem S04E01 The Six Thatchers nie ma wcale żadnego pierwszego odcinka 4 serii, tylko odcinek specjalny "Upiorna panna młoda", który wszyscy obejrzeliśmy w telewizji prawie rok temu

ocenił(a) serial na 10
miau

to dziwne bo ja na tej stronie co podalam i i t v p l jest pokazany pierwszy odcinek 1 czwartej serii :D..i wlasnie "the six tatchers" ;) sprobuj na tej str co ci podalam ;)

maja9128

Przecież napisałam wyżej, że sprawdzałam na stronie podanej przez ciebie. Po prostu strona wprowadza w błąd i pod linkiem S04E01 The Six Thatchers nie ma wcale żadnego pierwszego odcinka 4 serii, mimo takiego napisu nad okienkiem z filmem, tylko stary odcinek specjalny "Upiorna panna młoda" - zresztą zgodnie z podpisem pod dolnym paskiem postępu filmu.
Naprawdę nie zruciłaś uwagi, że akcja dzieje się w większości w wiktoriańskiej Anglii? Porównaj ze zwiastunem Upiornej panny, na stronie głównej Sherlocka na filmwebie

ocenił(a) serial na 10
miau

widocznie zle oznaczyli ;) na str..i nikt tego nie skoryguje, przepraszam za wprowadzenie w blad ;)

miau

hahahahaha Ale wy to tak na serio????

ocenił(a) serial na 9
Wojtini21

Wie ktoś czy ostatni odcinek czwartego sezonu jest oparty na którymś opowiadaniu Doyle'a? Bo pierwsze dwa są, a trzeci? Jeśli ktoś wie prosiłabym o odpowiedź.

ocenił(a) serial na 10
Julia_20

Dotychczas wszystkie trzy sezony były oparte na książkach Conan-Doyla. :)

ocenił(a) serial na 9
szpilka_fw

Tyle wiem, ale chodziło mi o konkretne opowiadanie. ;]

ocenił(a) serial na 10
Julia_20

1 odcinek oparty jest na opowiadaniu "Sześć popiersi Napoleona"
2 odcinek na "Umierający detektyw" (jedno z moich ulubionych opowiadań ;))
3 odcinek na "Ostatnia zagadka" - https://pl.wikipedia.org/wiki/Ostatnia_zagadka
W sumie nie wiem, jak chcą do niej nawiązać, bo ta fabuła została już wykorzystana w finale 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 9
ShadowOfTheMoon

Jest gdzieś źródło? Bo ja własnie wątpię, że to to opowiadanie. Chyba jedyne o takim tytule (czyli potencjalnie pasującym do "the final problem"), ale wydarzenia z niego już widzieliśmy w serialu. Albo więc wymyślili coś od podstaw, albo to tytuł mylący i odcinek będzie się opierał na innej historii.
No ale zobaczymy. Dzisiejszy już ustawiony na nagrywanie. Oby był ciekawszy od opowiadania (które było dość przewidywalne). ;]

ocenił(a) serial na 10
Wojtini21

Na którym kanale nastąpi premiera?

Katyka

W Polsce na BBC Brit o godz 23.00. Godzinkę po oficjalnej premierze za granicą.

ocenił(a) serial na 10
silverlp1

Cudownie!!! Dziękuję za odp. ;) Bogu dzięki że mam ten kanał bo bym się wkurzyła xD

Katyka

Spoko. No ja też bym się wkurzyła jakbym nie miała. A później nagabywałabym sąsiadów i znajomych hahaha

ocenił(a) serial na 10
silverlp1

Wiadomo coś o ścieżce dźwiękowej? oryginalna + napisy czy lektor? Oby to pierwsze

Sixzeroeight

Na BBC jest ten problem, że robią jak chcą. Jednego razu można pilotem wyłączyć lektora, innym razem nie. Ciężko stwierdzić.

ocenił(a) serial na 10
silverlp1

BBC na facebooku napisalo że będzie wersja z lektorem podobno...

ocenił(a) serial na 7
silverlp1

Będzie może jakaś opcja zobaczenia odcinka gdzieś w sieci?

Mojzesz_trzeci

Ale kiedy?
Bo jutro na pewno będzie w sieci, jeśli chodzi o oglądanie w czasie premiery to bez problemu znajdziesz streama - zarówno z polskim lektorem na bbc brit o 23 jak i premierę angielską na bbc one o 21:30.
h ttp://www.filmon.com/tv/bbc-one <----- tu działa jak na razie całkiem nieźle.

ocenił(a) serial na 7
Grajcz

Właśnie chodziło mi o dzisiaj. Telewizor zajęty, a do następnego tygodnia (bo wtedy niby powtórka) to bym chyba nie wytrzymał.
Wielkie dzięki za link! Niechaj to Tobie wszechświat wynagrodzi!

ocenił(a) serial na 5
Grajcz

Również dziękuję!

ocenił(a) serial na 10
Grajcz

A wiesz może, gdzie jest za darmo jakiś stream bbc brit?

Rainbow_9

U nas ciężko znaleźć sensowny stream bo 95% próbuje wyciągać kasę.
http://pierwsza.tv/watch.html?id=705
Tutaj niektórym działa, otworzyć w trybie prywatnym przeglądarki i odświeżać stronę/

Wojtini21

Czytając wywiad z twórcami dowiedziałem się, że ostatni odcinek 4. sezonu ma być pokazywany w kinach. Czy ktoś wie może czy takie pokazy będą się również odbywały w Polsce i w jakich kinach?

ocenił(a) serial na 10
czaroksieznik

Chyba tylko USA i Wielka Brytania :/ - http://www.filmweb.pl/news/Finał+czwartego+sezonu+"Sherlocka"+w+kinach-120788

ocenił(a) serial na 10
Wojtini21

gdzie mozna zobaczyc liste kin gdzie bedzie odbwac sie seans?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones