PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 601
ocen
8,6 10 1 222601
8,0 20
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Obejrzą Sherlocka już za 5 dni....

ocenił(a) serial na 9
holewka

Pewnie w internecie pojawi się zaraz po premierze w Anglii, być może już na drugi dzień. Wątpię żeby ktoś musiał czekać do 12 stycznia :)

mandyS

Dla zdesperowanych (to ja, to ja :D) są jeszcze live streamy

ocenił(a) serial na 7
Claudie33

np. http://www.filmon.com/tv/bbc-one zawsze na tym oglądam i jest ok. polecam

ocenił(a) serial na 10
agata621

och, dzięki ^^ przyda się!

ocenił(a) serial na 10
agata621

Wielbię Ciebie za to :)

agata621

O której dokładnie godzinie będzie premiera?

ocenił(a) serial na 7
Grajcz

w WB to 21.00, więc dla nas to będzie 22.00

agata621

Dzięki:)

holewka

przecież są live streamy, w dobrej jakości nawet :3 doctora who ostatnio oglądałam w hd ^^ wystarczy wygenerować brytyjskie ip :)

ayramia128

live stream - to jest to co pokazują u nich aktualnie w telewizji??

dziobak21

no tak

ocenił(a) serial na 9
ayramia128

Gorzej dla tych którzy angielskiego nie znają, wtedy zostaje tylko czekanie na napisy.

ocenił(a) serial na 10
mandyS

Trzeba się było uczyć xD

ocenił(a) serial na 10
Pali336

śmieszne fchuj. Ja znam angielski i np. Downton Abbey oglądam bez napisów, ale Sherlocka bym się nie odważyła, bo dialogi są nieraz zbyt skomplikowane i bohaterzy mówią fachowym językiem. Poza tym nie każdy musi znać angielski, bo mieszkamy w Polsce i mówimy po polsku.

LoveKills

Daję lajka pod tym postem.

ocenił(a) serial na 10
LoveKills

zgadzam się z Tobą w 100% :)

ocenił(a) serial na 10
LoveKills

Dołączam się. Angielskiego się uczę od ósmego roku życia a nieraz wymiękam jak Sherlock walnie jakąś mowę ze słowami o prędkości karabinu. No i to fachowe słownictwo...

czarna_mamba_9

Normalnie oglądam seriale na streamie, nie chce mi sie czekać, ale JEŻU Benedict ma tak niski głos, a do tego ten akcent. Pomijając fakt, że Sherlock nawija jak szalony. Czekam na napisy, nie chcę stracić sensu ani jednego zdania :)

ocenił(a) serial na 10
ioangfly

Ja się już chyba uzależniłam od tego jego głosu :D I jednak zaryzykuje i obejrzę na live streamie - nie wytrzymam :D

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

Mimo tego że znam dosyć dobrze angielski, to trudno mi zrozumieć film z brytyjskim akcentem..
I masz racje Benedict tak czasami nawija że trudno sie skupicna słowach. Wzrok koncentruje sie wylącznie na jego ustach..

ocenił(a) serial na 10
holewka

Dla mnie tez prostszy jest amerykański, ale brytyjski w połączeniu z głosem Benedicta jest cudny! Mi w ogóle się trudno skupić na tym co mówi jak go widzę ;D

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

Absolutnie tak. Ja jestem native'm, a ta nawijka Sherlocka skupia mocno moją uwagę :) Całe szczęście ma świetną dykcję i akcent.

ocenił(a) serial na 10
semira1

Uwielbiam jego akcent, dykcję i głos :D Chyba nie tylko ja:P

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

On na tym zrobił karierę. Urodę ma nienachalną w zasadzie, gdyby nie jego głos, symbolem seksu by nie został :D
Jego akcent jest książkowy, powinien być nagrany i wpisany jako modelowy londyński :) Przy nim mój ojciec, który był lektorem uniwersyteckim bełkotał wręcz :)

ocenił(a) serial na 10
semira1

No może nienachalną, ale jednak jest w nim jakiś urok, jak gra to czaruje - nawet jak nie mówi. A jak mówi to już w ogóle niebo :D Co do nagrania i wpisania zgadzam się w 100%! W szkole na angielskim nauczyciele powinni go puszczać, żeby się dzieciarnia uczyła XD

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

Będę się upierać, że to głos :) Podobnie mam z Vin Diesel'em, który wygląda jak Neandertalczyk, ale głos ma, że o żesz cholera, chociaż miażdży angielski bezlitośnie. I z tej samej kategorii jest Russell Crowe. No ten jest jeszcze świetnym aktorem, ale jak dla mnie, to może tym bulgoczącym australijskim akcentem mówi cokolwiek i jakkolwiek, jest mi wszystko jedno ile w danym momencie waży i jak masakryczny zarost sobie zapuści :) Jedynie Hugh Jackman, do głosu którego mam również słabość, tak samo dobrze brzmi jak wygląda :)
Chociaż teraz Cumberbatch na mojej liście ma pierwsze miejsce, bo nie dość, że piękny głos, to jeszcze brzmi jak w domu :)

ocenił(a) serial na 10
semira1

To ja jeszcze dodam Alana Rickmana i Eddiego Redmayne'a :D cudne brytyjskie głosy;) Chociaż Benedict też u mnie na 1 miejscu;) Vin Diesla i Jackmana też lubię, Crowe też spoko, chociaż nie lubię australijskiego akcentu ;)

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

Ach, Rickman, jak mogłam o nim zapomnieć!! Wieki temu, jeszcze w latach 80tych dla niego z przyjaciółką widziałyśmy Taming of the Shrew 7 razy w teatrze, chociaż znudziło nas po 3 spektaklach :D
Redmayne'a nie słyszałam mówiącego jak sądzę, ale śpiewając głos ma piękny faktycznie.
Jackman też ma akcent australijski :) A skoro już mi się na wspomnienia zebrało, to kiedyś zwróciłam uwagę na faceta, bo miał piękny akcent - myślałam, że australijski, ale okazało się, że to polski :)

ocenił(a) serial na 10
semira1

haha :D Widziałaś Alana na żywo w teatrze?? Wow! ;) On jest drugi jak dla mnie zaraz po Benie;) Redmayne teąż jest ok, no i śpiewa też całkiem całkiem (mówię to na podstawie Nędzników:)) A Jackman rzeczywiście to Australijczyk, zapomniałam ;D

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

Widziałam wielu genialnych aktorów na scenie. Na West Endzie spędziłam dzieciństwo i nastolęctwo, moi rodzice tak wyobrażali sobie życie rodzinne :) Większość z tych aktorów wtedy jeszcze międzynarodowymi gwiazdami nie było, chociaż widziałam też takie legendy jak Alec Guiness. I załapałam się na Hugh Laurie'go w czasie jego krótkiego romansu z teatrem klasycznym, który nawiasem mówiąc też ma zjawiskowy głos. Dzieciakiem jeszcze był.
Redmayne'a widziałam tylko w Nędznikach, pięknie śpiewał.

ocenił(a) serial na 10
semira1

Zazdroszczę:) Jak kiedyś mam nadzieję pojadę do Londynu to na pewno zawitam do teatru:)

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

Do Londynu zawsze i o kazdej porze, to najpiekniejsze i najlepsze miasto na swiecie :) Ale z teatrem poczekaj jakis rok. Staly cykl zycia gwiazd, oczywiscie tych z przygotowaniem i talentem - Cumberbatch gra teraz we wszystkim, Hollywood go kocha. Ale sie znudzi, bo Hollywood kaprysny jak rzadko. Wtedy Cumbertbatch wroci do korzeni, do teatru. Obstawiam, ze moze juz w 2015 roku bedzie wielka sensacja West Endu. Aktorem filmowym nie przestanie byc, bo jest zbyt utalentowany, obroni sie. Skonczy sie histeria na hego temat, a zacznie sie zwykle granie.

ocenił(a) serial na 10
semira1

Nie wiem czy wytrzymam rok xD Wszystko zależy pd finansów i towarzystwa :) Benedict na pewno będzie dalej grał w teatrze, nawet jak się temu Hollywood nie znudzi ;)

holewka

Nie będę zakładać nowego tematu, ale... Wiecie, co jest najgorsze? W czwartek o 22.00 u Grahama Nortona będzie Martin Freeman. Obejrzałabym porównanie do jeża po polsku, no i klops, bo w tym samym czasie leci Sherlock. Life is brutal.

ocenił(a) serial na 9
fallandir_2

Obejrzałam ten odcinek na YT.
Jamie Oliver strasznie się zmienił.Misiowaty się zrobił (w negatywnym tego słowa znaczeniu).
Martin jest boski.Przystojny szczególnie nie jest ani seksowny ale ma coś w sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones