PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 601
ocen
8,6 10 1 222601
8,0 20
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Nowe zdjęcia!!!!

ocenił(a) serial na 10

Nowe zdjęcia z 3 sezonu :) http://www.walesonline.co.uk/whats-on/whats-on-news/sherlock-season-3-10-new-644 3053

czarna_mamba_9

Sherlock wygłasza przemowę na weselu Watsona i Mary? Hah. Cóż ciekawego mógł powiedzieć, zwracając uwagę na rogala na twarzy Johna?

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

Też się zastanawiałam, ale szczerze mówiąc trudno stwierdzić, co Sherlockowi przyszło do głowy xD John ewidentnie powstrzymuje się od śmiechu;) W każdym razie to musi być mowa wszechczasów :D

czarna_mamba_9

Występ Sherlocka przed ludźmi... Może weźmie się w garść i zagra dobrego przyjaciela. Tylko żeby się zbyt łzawo nie zrobiło. :)

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

Jakikolwiek będzie ów występ jestem pewna, że zapisze się nam w pamięci:) Gatiss i Moffat już o to zadbali;)

ocenił(a) serial na 9
czarna_mamba_9

A mnie sie smutno zrobiło, ze musi przygrywac do tańca Johna z kimś innym:-(

pietkiesiaa

Mnie też :( W ogóle smutno mi, że John jednak wziął ślub, myślałam, że do tego nie dojdzie! No, ale skoro relacja Johnlock na tym nie ucierpi, to można odetchnąć z ulgą..

ocenił(a) serial na 10
coconut_lady

Oj tam;) Oni niejedno już przeszli, są i będą najlepszymi przyjaciółmi;) A ślub to normalna kolej rzeczy;) Ja się zastanawiam tylko czy i na Sherlocka przyjdzie kolej czy jednak do końca serialu będzie kawalerem, na którym wrażenie zrobiła tylko Irene.

czarna_mamba_9

Sama nie wiem, ale jakoś nie mogę sobie go wyobrazić w związku :D

ocenił(a) serial na 10
coconut_lady

Ja też ;) Ale z drugiej strony bardzo przykro by mi było gdyby Sherlock był sam. John będzie miał rodzinę a on? I to jest właśnie ten problem z tą postacią;)

czarna_mamba_9

Mam nadzieję że pozbędą się Mary w którymś sezonie, tak jak w książce..
Wiem że jestem okrutna ale nic na to nie poradzę. Wolałabym żeby John wrócił na Baker Street, do Sherlocka.

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Właśnie wyczytałam, że Mary w książce umiera ale może ktoś mnie oświecić jak? Tez uważam, że to byłoby brutalne, acz najlepsze rozwiązanie.

czarna_mamba_9

Z tego co pamiętam to nie było napisane konkretnie kiedy, dlaczego i jak umarła..

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Aha, dzięki.. Hmmm... Cóż, jeśli Gatiss i Moffat zdecydują się iść za książką i zaserwują nam jej śmierć już w tym sezonie (najlepiej pod koniec) to ten sezon chyba naprawdę będzie tak mocny i wzruszający jak zapowiadali ;)

czarna_mamba_9

Coś czuję że Mary zamota w tym serialu.
A ta tajemnica którą skrywa może być np, dotycząca jej choroby. (Nie wiem, przypuszczam)....
Jeśli tak by było to w 4 sezonie Moffat z Gatissem będą mieli pole do popisu

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Zamota, zamota na pewno;) I ma mieć jakąś tajemnicę? To jestem niedoinformowana :D Zastanawia mnie też jaka będzie relacja na linii Mary-Sherlock-John. 3 sezon się zapowiada coraz bardziej intrygująco xDDD

czarna_mamba_9

Tak.. Amanda powiedziała gdzieś że jej bohaterka ma świetne tajemnice..
Dowiedziałam się tego od jednego z forumowiczów.

ocenił(a) serial na 10
ja1992

To dochodzi nam kolejne z miliona pytań związanych z 3 sezonem;)

czarna_mamba_9

Najciekawsze jest to, że Mary Morstan aka Watson zginęła między "The Final Problem" i "The Adventure of the Empty House".
Jeśli przełożyć to na serial, wychodzi na czas między drugim a trzecim sezonem. Oczywiście trzeba pamiętać, że na papierze Watson poznał Mary wcześniej.. Nie jestem prorokiem, ale wszystko wskazuje Mary może zniknąć tak szybko jak się pojawiła, jeśli tylko Moffat i Gatiss będą trzymać się Doyle'a. :)

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

Jestem coraz bardziej pewna, że Mary zginie - obstawiam koniec 3 docinka 3 sezonu.... Cóż, zobaczymy, bo nie sposób przewidzieć pomysłów Gatissa i Moffata;D I w końcu - jak Sherlock do cholerki przeżył? - pełno jest pomysłów, a oni pewnie mają niezły ubaw i przygotowują bombę (o ile wgl to się wyjaśni :P)!

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Ja też nie widzę Johna gdzieindziej niż na Baker Street

LoveKills

Sherlock i John muszą wrócić do 221B.. Inaczej będę miała doła...

użytkownik usunięty
ja1992

Ja też uważam, że John powinien nadal mieszkać z Sherlockiem na Baker Street (obowiązkowo pod czujnym okiem pani Hudson). Jakoś zawsze w tym serialu wyobrażałam sobie ich jako dwóch najlepszych przyjaciół, traktujących się jak bracia, którzy nie mają szczęścia do miłości (znaczy John, bo Sherlock poślubił swoją pracę ;D) i których nic nie rozdzieli. A tu taka smutna niespodzianka. No, ale panowie Gatiss i Moffat już z pewnością przygotowali dla nas kolejną bombę pod koniec sezonu. Kto wie, czy właśnie nie śmierć żony Johna, albo jej skrywana śmiertelna choroba.

Przykro mi to mówić, bo nic nie mam do Mary, ale to byłoby najlepsze rozwiązanie..:)

ocenił(a) serial na 10

Też uważam że Mary umrze pod koniec 3 sezonu - takie mam przeczucia, poza tym nie wyobrażam sobie by John z Sherlockiem nie mieszkali razem!!! Ale, będąc szczerym, przeczucia są nic nie znaczące, bo Gatiss i Moffat i tak wymyślą swoje;D Nie mówię, że choroba i śmierć Mary by nie były wstrząsające i wciągające, ale przecież większość zorientowanych osób podejrzewa, że właśnie tak będzie. Tak więc ciekawe jak nasi panowie-scenarzyści to rozwiążą;) Zresztą... Podobnych pytań o 3 serię jest cała masa;)

czarna_mamba_9

Znając naszych genialnych scenarzystów... to jeżeli postanowią pozbyć się Mary to tylko w ich dziwnym i zaskakującym stylu.. który i tak na koniec okaże się posty i oczywisty..:D

ocenił(a) serial na 10
ja1992

No wiadomo;D Kurcze, już chcę ten 3 sezon!!!!

czarna_mamba_9

Jeszcze tylko trochę! :D Ale odliczam dni i po raz 6336373738383939202 oglądam Sherlocka!:D Żeby być "na świeżo" :D

coconut_lady

hehe.. Ja też właśnie zaraz będę oglądać:D

ocenił(a) serial na 10
coconut_lady

Nie kuś:P

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

Ja przewijam ciągle tylko do ulubionych scen :) Jako pomysł na przeczekanie tych dni polecam oglądanie "sherlocka" z Jeremym Brettem. Albo może lepiej to odłożyć na oczekiwanie na sezon 4 ;)

ocenił(a) serial na 10
zuza_k

Jak pomyślę, że po połowie stycznia znowu musimy czekać nie wiadomo ile na 4 sezon to mi słabo xD

czarna_mamba_9

Nawet mi nie wspominaj...

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Kurcze, strach się bać :)

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

O nie, jakby Sherlock miał kogoś to byłoby bez sensu! Mam nadzieję, że tego mu nie zrobią i że jedynym jego związkiem pozostanie przyjaźń z Johnem :)

zuza_k

Ja też mam taką nadzieję..:)

ocenił(a) serial na 10
zuza_k

Czyli jedyne rozwiązanie to Mary do odstrzelenia - nie ma wyjścia;P

ocenił(a) serial na 10
czarna_mamba_9

Obawiam się tylko, że jej wątek nie zostanie wyjaśniony w tym sezonie..

ocenił(a) serial na 10
zuza_k

Może będzie:) Trzeba mieć nadzieję;)

ocenił(a) serial na 9
zuza_k

Zgadzam się, jeśli na siłę będą go chcieli związać z Irene Adler, to nie będzie już ten sam Sherlock...

nivis25

Wątpię, w jednym z wywiadów Moffat powiedział że Sherlock nie będzie miał dziewczyny

www serialowa. pl/56113 /sherlock- na-comic-conie -spoilery-z-3-sezonu/

Mam nadzieję że nie zmienią zdania...

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Myślę, że nie zmienią. To by było zupełnie wbrew książce i charakterowi Sherlocka.

zuza_k

Zaczyna denerwować mnie Molly.. Mam nadzieję że naprawdę jest zaręczona i scenarzyści zostawią już ją i Sherlocka w spokoju..

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Wiem, że jest grupa ludzi, którzy kibicują jej związkowi z Sherlockiem, ale dla mnie to oni zupełnie do siebie nie pasują. Ogólnie to ją lubię więc życzę jej szęścia, byle nie z Sherlockiem.

zuza_k

Dokładnie.. też życzę jej szczęścia(może z tym mężczyzną ze zdjęć), ale z Sherlockiem niech na siłę i wbrew fanom jej nie łączą.

ocenił(a) serial na 10
zuza_k

Molly jest za ciepła klucha dla niego. Sherlock potrzebuje ciągłych wyzwań, Molly mogłaby mu co najwyżej zapewnić nowe ciała do badań, ale mało w tym pikanterii i podstaw do trwania związku :D
No ale o czym w ogóle mówimy, Sherlock jest człowiekiem, który po prostu powinien zostać sam aż do końca. Nie łapię, czemu zawsze wszystkim bohaterom trzeba znaleźć drugą połówkę. W prawdziwym życiu nie wszyscy znajdują miłość i nie wszyscy jej potrzebują, a w kinematografii i literaturze ciągle próbują kogoś swatać. Sherlock bardzo by się zmienił, gdyby znalazł się w związku. Wystarczy że przyjaźń z Johnem nieźle mu namieszała w życiu, po co w tym jeszcze kobieta? :D

deathmaster

Zgadzam się w pełni:)
Mam nadzieję że Moffat dojdzie do takiego samego wniosku

ocenił(a) serial na 10
ja1992

O, jest parę ciekawych informacji. Ucina to rzeczywiście dyskusję co do dziewczyny Sherocka (wszystko wskazuje na to, że Mary umrze, tylko ciekawe kiedy), wyjaśniono kwestię Moriartyego (chociaż martwy fajnie, że zobaczymy jeszcze Andrew Scotta;)), a te 3 podpowiedzi sa ciekawe ale 2 z nich niewiele mówią;)

czarna_mamba_9

Boże ale my fani jesteśmy wredni i paskudni... żeby życzyć komuś szybkiej śmierci...:D

ocenił(a) serial na 10
ja1992

No wiesz - Johnlock rulez :D:D Po prostu ten serial nie ma racji bytu bez Sherlocka i Johna razem:):) Oni są forever together :D Mary to jeszcze pół biedy, ale tak sobie pomyślałam, że gdyby (to niemożliwe, ale gdyby) Sherlock miał dziewczynę to byłaby to najbardziej znienawidzona chyba postać, a aktorkę niektóre fanki by rozniosły :D

czarna_mamba_9

Hahaha.. Dokładnie.. Nie miała by życia..
A tak w ogóle to fajne zdjęcie Sherlocka i Johna, nie?...:D

http://dominiquelovestoread.edublogs.org/files/2009/09/beast3-300x176.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones