PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 601
ocen
8,6 10 1 222601
8,0 20
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

http://www.youtube.com/watch?v=JwntNANJCOE

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Anderson jest bardziej kumaty niż kiedykolwiek zakładałam. :)

lkulka

Biedny John....
Jeszcze zeby ktos zrobił polskie napisy...

ocenił(a) serial na 7
ja1992

Ach ten Anderson.

ja1992

Mnie najbardziej podobał się Lestrade. No i to był pierwszy raz, gdy poczułam sympatię do Andersona.
Ogólnie odcinek świetny - z jednej strony twórcy pokazują dokładnie to, co chcieliśmy zobaczyc, a z drugiej nie dostajemy też zbyt wiele. :)

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

Szkoda, że nie było pani H. Ciekawe czy Anderson będzie jednak zdziwiony jak zobaczy Sherlocka czy powie może "wiedziałem!"?

lkulka

Według tumblra Anderson zareaguje tak:
http://bakerstreetbabes.tumblr.com/post/68214348837/bbcwonderland-cdlafere-ander son-in-a

:)

ocenił(a) serial na 10
fallandir_2

Może oglądał Supernatural, bo użył wody święconej i soli.
Ciekawe którego będą napisy w necie. Może 2 lub 3.01 już obejrzę pierwszy odcinek trzeciego sezonu. ^.^

użytkownik usunięty
ja1992

Super, super, super!!! NIE WYTRZYMAM DO 12 STYCZNIA!!!

ocenił(a) serial na 9
ja1992

Lestrade - stół xD czy tylko mi się wydaje, że Greg jeszcze bardziej wyprzystojniał..
Narobili mi takiego smaka, nie wiem jak wytrzymam do "dania głównego" ;)

ocenił(a) serial na 9
ja1992

Niemożliwe. Anderson daje się lubić. :)
Boski epizodzik, i jak tu wytrzymać do Nowego Roku.

ocenił(a) serial na 10
wankat

W pełni się z tym zgadzam: http://cookies-make-the-world-go-om-nom.tumblr.com/post/71008895650

ja1992

O jakie to świetne :D Ja nie płaczę, to BBC w moim oku. John, biedny John, to nigdy nie przestanie być smutne. Anderson zyskuje wiele więcej mózgu i sympatii (może to broda, chociaż w pilocie nie działa, pewnie dlatego zgolił). A Lestrade nawet nie trzeba komentować, stół genialny.
I każdy materiał utwierdza mnie w przekonaniu, że nie ma szans, żebym psychicznie zniosła 90 minut odcinka (a to już tak szybko, nie zdążę przygotować tych wszystkich kocyków). Po pierwszych minutach padnę z emocji i tyle będzie po dwuletnim czekaniu XD

ocenił(a) serial na 10
ja1992

AAA!!! Własnie przed spaniem postanowiłam zrobić sobie prezent i i obejrzeć ten miniodcinek;) Jestem w pełni usatysfakcjonowana, ale narobili mi takiego smaka że chyba nie wytrzymam do tego 2 czy 3 stycznia!!! Anderson oczywiście miłe zaskoczenie na +, w końcu nie obniża IQ całej dzielnicy xD Lestrada jak zawsze lubię (to uderzenie głową w ten stół ! :D), John biedny, aż chce się go przytulic, no a nad Benem mogę się rozpływać w nieskończoność (koniec!!! <3) :D Idę oglądać jeszcze raz!

czarna_mamba_9

Ja jestem bardzo ciekawa kiedy pokażą się polskie napisy.Chciałabym dokładnie wiedzieć o czym jest mowa.
Lestrade świetny - zwłaszcza w senie ze stołem:)

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Ja ogólnie wiem o czym była mowa i w miarę zrozumiałam odcinek, ale oczywiście nie wszystko - z napisami też obejrzę;) Lestrade tylko tak dalej:D

ocenił(a) serial na 9
ja1992

Lestrade to niezłe ciasteczko ;)

ocenił(a) serial na 7
ja1992

Nie wydaje wam się, że Benedict wygląda tutaj trochę strasznie? ;O

Merkura

Może trochę na starszego, ale mnie zawsze się podoba. Jestem nieobiektywna:D

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Dokładnie, Ben wygląda tu chyba trochę na starszego, ale od początku chyba w serialu wygląda raz starzej a raz młodziej - to zależy od makijaży, światła, ustawienia kamery itd - poza tym minęły przecież 2 lata, a John z tego co widziałam na zwiastunie też posiwiał. I podzielam Twoje zdanie - mnie też Ben się zawsze podoba :P

czarna_mamba_9

Zwłaszcza kiedy jego loki są na całym czole:):):):)

ocenił(a) serial na 10
ja1992

I z rozpiętą pod szyją czarną koszulą:):):):)

czarna_mamba_9

W ogóle Benedict jest idealny w roli Sherlocka..

ocenił(a) serial na 10
ja1992

Chodząca perfekcja :D

ja1992

OMG! świetny odcinek , tylko szkoda, że taki krótki :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones