PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

8,6 222 151
ocen
8,6 10 1 222151
8,0 19
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

będzie ??

ocenił(a) serial na 9

co z 4 sezonem ??

ocenił(a) serial na 10
seku17

Z tego co obiło mi się o uszy to na wiosnę następnego roku mają robić zdjęcia do czwartego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
wolf_chan

Ja z kolei słyszałam, że na Boże Narodzenie ma być wyemitowany odcinek specjalny, widziałam nawet zdjęcia (jestem na FB w grupie fanów Sherlocka, tam dodają ciekawe i potwierdzone informacje), natomiast czwarty sezon na wiosnę 2016 ma już lecieć w BBC. Oby, bo oczekiwanie na Sherla to dla mnie katorga!

ocenił(a) serial na 10
Pearl158

BBC NEWS napisało: "And Sherlock fans can expect a new series of three episodes to begin filming next spring"
A na różnych stronach (showtv, geekweek, onetfilm itd) dodano 11 maja 2015 roku taką informacje: "Musimy zasmucić wszystkich fanów talentu aktorskiego duetu Benedicta Cumberbatcha i Martina Freemana. Na nowe odcinki serialu przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać.
Steven Moffat i Amanda Abbington podczas rozmowy z dziennikarzami zdradzili, że zdjęcia do kolejnego sezonu serialu ruszą wiosną 2016 roku.
Na szczęście w okresie świątecznym BBC wyemituje odcinek specjalny serialu, który od dawna jest już nakręcony."

ocenił(a) serial na 10
wolf_chan

Z tym odcinkiem specjalnym się nie myliłam, ale z nowym sezonem- załamka, że tak późno! Wiosna 2016?! To musimy czekać jakieś dwa lata na nowy sezon :( Tragedia, nie mam co oglądać, bo jak na razie jest to mój ulubiony serial i brakuje mi Cumberbatcha i Freemana ;(

ocenił(a) serial na 10
Pearl158

Sezon 4 przewidują na 4 kwartał 2016 roku, jednak nie byłabym zaskoczona jeśli okazałoby się ze nowy sezon Sherlocka zobaczymy dopiero na 2017 rok... :((

ocenił(a) serial na 9
wolf_chan

no to trochę musimy poczekać .. :(

ocenił(a) serial na 9
wolf_chan

olaboga... to zostawię sobie trzeci sezon na zimę, żeby mieć jakąś osłodę, bo widzę, że straszna posucha w dobrych serialach

ocenił(a) serial na 7
seku17

w 2017

ocenił(a) serial na 10
seku17

Nie wiem co mam myśleć raz piszą tak a za chwilę inaczej,ale czuję się coraz bardziej załamana tym oczekiwaniem na cokolwiek.

krukzen

Odcinek specjalny został nakręcony, więc na pewno go zobaczymy w okolicach Bożego Narodzenia (ew. w Nowy Rok). Kręcenie czwartego sezonu też już jest umówione (od marca przyszłego roku), więc jest szansa, że zobaczymy gotowe odcinki począwszy od Nowego Roku 2017. Rzeczywiście, po zakończeniu emisji trzeciej serii twórcy obiecywali przyspieszenie tempa, tymczasem wyszło jak wyszło...

ocenił(a) serial na 10
seku17

Opóźniło się po prostu,proste?

W sumie to szkoda :')

ocenił(a) serial na 10
seku17

Jest potwierdzenie ze specjalny odc bedzie 1 stycznia :)

SaMsU

Ja wyczytałam coś takiego:
"Odcinek specjalny Sherlock zatytułowany Sherlock i upiorna panna młoda zadebiutuje w polskich kinach. Dystrybutor wyjawia szczegóły.
Pełnometrażowy odcinek specjalny zatytułowany: Sherlock i upiorna panna młoda zostanie pokazany w polskich kinach tylko raz, w ramach specjalnego wydarzenia przed telewizyjną premierą, które odbędzie się 7 stycznia.
Sherlock i upiorna panna młoda to szczególny odcinek, którego akcja toczy się w wiktoriańskim Londynie roku 1895 (...) "
http://naekranie.pl/aktualnosci/odcinek-specjalny-sherlocka-w-polskich-kinach-76 4361

miau

ja widziałam zwiastun na BBCBRIT, premiera na tym kanale ok 9 stycznia 2016

Leesha

pierwszy odcinek 4 sezonu sherlocka odcinek specjalny sherlock i upiorna panna młoda był dziś emitowany o 20:10 na kanale tvp 2 .

ocenił(a) serial na 10
marvelfan_filmweb

To co leciało w tv, a wcześniej w tylko paru wybranych kinach w Polsce, to nie był 1 odcinek 4 sezonu tylko odcinek specjalny, a jeśli chodzi o 4 sezon sam w sobie znalazłam takie info "A fourth series has been commissioned, to begin filming in April 2016, for an intended 2017 release."

_eM_

Czyli produkcja 4 sezonu Sherlocka ruszy dopiero w kwietniu tego roku a premiera sezonu w telewizji dopiero za rok dzięki za info drog/i/a - eM- :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones