PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95726}

Siódme niebo

7th Heaven
6,8 22 161
ocen
6,8 10 1 22161
6,0 4
oceny krytyków
Siódme niebo
powrót do forum serialu Siódme niebo

...a co z Robbym?

ocenił(a) serial na 7

o ile się orientuję to TVP1 emituje teraz 6ty sezon serialu, taa? w sumie to są to dla mnie kompletnie nowe odcinki, nigdy nawet nie widziałam tych dalszych... 7,8,9,10 i 11 sezon, wow, dużo tego ;)
z chęcią bym sobie powspominała i obejrzała jakieś początkowe odcinki, chociaż na te obecne narzekać nie można.

właśnie jestem po kolejnym odcinku na naszej Jedynce i ruszona wzruszeniem i wspomnieniami zawitałam oczywiście na youtube i znalazłam filmik z wszystkimi trailerami sezonów od 1 do 11, może ktoś się pokusi: http://pl.youtube.com/watch?v=b32cPMGSt8c

eh eh

jeszcze pytanie na koniec, może ktoś się pokusi i mi odpowie ;)
w spisie aktorów przy nazwisku aktora grającego rolę Robbiego są napisane lata grania 2000-2003, więc wynika że skończył grać dużo przed zakończeniem całęgo serialu, więc - co się z nim stało i jak zniknął z tego serialu?

eh eh

pozdrowienia dla wszystkich fanów serialu

ocenił(a) serial na 10
kaszyg

Przeczytałam na angielskiej wikipedii,ze Robby odszedl z serialu w roku 2002 ponieważ kłócił się z obsadą. Podejrzewam,że głównie z Jessicą Biel ponieważ byli parą i ich związek rozpadł się w roku 2001. A raczej nie fajnie grać z byłą dziewczyną w jednym serialu:P

ocenił(a) serial na 7
Breprue

hahah, niezawodna wikipedia, o której nie pomyślałam:P... dzięki!
teraz mnie interesuje jak zakończyli jego rolę bezpośrednio w serialu ;>...

ocenił(a) serial na 10
kaszyg

Ostatni odcinek z Robbym w 7 sezonie to "Peer Pressure"- presja otoczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones