PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95726}

Siódme niebo

7th Heaven
6,8 22 157
ocen
6,8 10 1 22157
6,0 4
oceny krytyków
Siódme niebo
powrót do forum serialu Siódme niebo

11 ostatni sezon w TVP 1

ocenił(a) serial na 10

Od przyszłego tygodnia, 21 listopada na antenie Jedynki. Tym samym za 22 tygodnie zakończy się kilkunastoletnia przygoda polskich widzów z tym serialem. Szkoda. :(

użytkownik usunięty
Telewidz

Ten serial jest swietny. Ogladam go wlasnie od samego początku, pamietam jak wszyscy bohaterowi byli mlodsi a Ruthie taka słodziutka :)

Dzis sie wzruszylam na sam koniec, apropo co to za piosenka leciala? bo to jakas znana dosc.

Po za tym nie zrozumialam jednego.. ogladalam odcinek a czuje jakby mnie cos ominelo. Mianowicie ciagle Simon i Rose mowili ze moze drugie z nich nie jest pewne slubu itp. no i Camdenowie wyobrazali sobie jak to bedzie ze slubem, z przysięgą.. no i nagle jest wesele ???

Przeciez to nie bylo probne przyjecie, skoro ona miala suknie slubna.. a slubu Nam nie pokazali?

Na koniec Simon cos powiedzial o tym, ale nie pamietam.

No i Jessica Biel.. pozytywnie mnie zaskoczyla tym ze wystapila w odcinku :D Nie czytalam wczesniej Spoilerow i bardzo dobrze :D

ocenił(a) serial na 10

Ja też oglądam ten serial od samego początku i też dzisiaj się wzruszyłam, szczególnie kiedy przeskakiwali do bohaterów z lat młodości i już 'dorosłych'... Ślubu nie było, a Simon powiedział, że nawet nie doszli do kościoła (czyli,że obydwoje się wycofali) Przyjęcie było tak po prostu.

ocenił(a) serial na 10
madziuszka333

Mnie się wydaje, że tego ślubu dzisiaj w ogóle nie było. Dzisiejszy odcinek dlatego był pełen wspomnień i z gościnnym udziałem Jessiki Biel ponieważ to miał być ostatnio odcinek serialu. Jednak postanowiono kręcić go dalej, ale już w innej stacji. Powstał sezon 11, ale z powodu niskiej oglądalności na nim zakończono serial.

ocenił(a) serial na 10
Telewidz

TVP jak zwykle ma widzów gdzieś. Za tydzień pierwszy odcinek 11 sezonu, ale potem serialu już nie ma w ramówce. :/

ocenił(a) serial na 10
Telewidz

Naprawdę?:((( a już tak się cieszyłam na pełniutki 11 sezon...Normalnie nie wykazuję jakiegoś nadzwyczajnego przywiązania do seriali czy filmów, ale ten jest wyjątkowy i będzie mi go bardzo brakować

madziuszka333

Mnie też zrobiło się smutno kiedy oglądałam ostatni odcinek 10 serii. Przywiązałam się przez lata do tego serialu.

użytkownik usunięty
Telewidz

Az sie dziwie, ze ten serial mial niską oglądalność :(
Dziś zaspałam i nie oglądałam niestety. Ciekawa jestem o czym chciała porozmawiac Sandy z Simonem (Na mysl mi przyszlo ze to jednak dziecko Simona..), wiec Martin i Ruthy mogliby byc razem.

ocenił(a) serial na 8

slubu nie bylo to bylo wesele z okazji nie odbycia sie slubu.
rose i simon stwierdzili ze nie sa gotowi. ona kocha tego swojego bylego a on po prostu nie chcial

Telewidz

hej, czy ktoś mógłby napisac, co dokladnie dzialo się w dzisiejszym odcinku? Byłabym wdzięczna, bo mnie ominął, a TVP na powtórki się nie kwapi... I czy ktos wie czemu za tydzien nie ma 7 nieba?

ocenił(a) serial na 10
sa_sha

Nie było ani Ruthie ani Simona w pierwszym odcinku 11 sezonu i chyba nie będzie. Lucy niestety poroniła i o tym był dzisiejszy odcinek. Nie mogła sobie z tym poradzić... Nie wiadomo dlaczego nie ma serialu za tydzień, dwa i później. Wygląda na to, że jest jakaś przerwa w emisji.

Telewidz

dziekuje za info. TVP sobie puszcza siódme niebo kiedy chce...

użytkownik usunięty
Telewidz

Oj, szkoda, ze poronila :-( Nie ogladalam niestety tego odcinka bo bylam w pracy a jutro jak mam wolne to sie okazuje, ze nie ma serialu. Zawiedziona jestem :(

ocenił(a) serial na 8
Telewidz

w tym sezonie beda tylko ci bohaterowie co byli w tym odcinku, moze reszta goscinnie wystapi.
moze to przez to iz stacja na 11 sezonie sie zmienila na CW tv

ocenił(a) serial na 7
taka13

no jak to już nie będzie na jedynce "dzieci pastora"?
przecież to mój weekendowy rytuał, oglądanie rano tego serialu wylegując się w łóżku.
w ostatnią sobotę włączam tv, a tu niet, patrze w telegazetę...niet.
ten serial już tak dłuuugo leci na jedynce, że to prawie spory kawał mojego dzieciństwa. ja chcę Siódme niebo.
sobotni poranek bez siódmego nieba to nie weekend ;)

ocenił(a) serial na 10
klekipetra

Oj tak, ja też się pod tym podpiszę. Tzn. ja też chcę siódme niebo:/

Telewidz

WIE KTOŚ KIEDY WZNWIĄ NA JEDYNCE SEZON 11 !????????????????????????

Telewidz

WIE KTOŚ KIEDY WZNOWIĄ 11 SEZON NA JEDYNCE !!???????

Telewidz

Ja na ostatni odcinek 10 sezonu zaspałam ;(( i zobaczyłam tylko ten w którym luzy zmaga sie z problemami poronienia. Mój ulubiony serial,co prawda zaczęłam go oglądać dopiero wtedy gdy Simon potrącił chłopaka ale ulubiony. Ale wydaje mi się ze na wakacjach skończą emitować 9 sezon (bo zaczęli) i 10 i 11. Zobaczymy

ewus96

Mam odpowiedź od Działu Kontaktów z widzami TVP:

"Ze względu na zmianę ramówki powrócimy do emisji tego serialu być może w marcu. W lutym mamy relację z Olimpiady i emisje wielu programów ulegną zmianie."

ocenił(a) serial na 10
nieosiagalny

Miałem pisać do TVP, ale odpuściłem bo to co oni odpisują w tych mailach potem się nie sprawdza. Pisałem w sprawie "Brzyduli Betty". Przerwali emisję na TVP 2. Napisano mi, że serial wróci we wrześniu. Mamy grudzień, a serialu nie ma. W między czasie zyskałem FOXlife i tam już zobaczyłem ten serial.

ocenił(a) serial na 8
Telewidz

kiedy na Foxlife leciało Siódme niebo??
ja nic nie wiem na ten temat

ocenił(a) serial na 6
m_zylka

chodziło o brzydule betty a nie siódme niebo :) na foxlife nigdy 7H nie leciało :) Swoją drogą mogliby wydać na dvd :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones