PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95726}

Siódme niebo

7th Heaven
6,8 22 157
ocen
6,8 10 1 22157
6,0 4
oceny krytyków
Siódme niebo
powrót do forum serialu Siódme niebo

Mam pytanko...:)

ocenił(a) serial na 10

Widziałam tylko urywki z jakiegoś odcinka z 11 sezonu i między innymi były tam napisy początkowe w których nie było ani Mary ani Matta ani Saymona czy to znaczy że oni już w 11 sezonie nie grali?? Kim z zawodu jest Lucy?? Acha i jeszcze jedno czy ktoś mógłby mi tak w skrócie opowiedzieć co się działo w ostatnim odcinku... :):)

alienato921

yak matt mary i simon juz nie grali...niestety. Lucy jest pastorem. A co bylo w ost odc nie wiem gzyz nie ogladalam jeszcze

ocenił(a) serial na 9
sylweczenka

od samego poczatku bardzo podkreslano to, ze Lucy jest podobna do ojca, ale nie sadzilam, ze zostanie pastorem... nawet nie wiedzialam, ze moze nim byc kobieta!

ocenił(a) serial na 10
sylweczenka

a dlaczego simon, matt i mary już nie grali??

alienato921

mary zrezygnowala jako pierwsza grala tylko w pierwszych 6 sezonach, matt nie wiem do kiedy gral, ale zachorowal i zrezygnowal, a simon zrezygnowal z 11 sezonu

ocenił(a) serial na 10
sylweczenka

w serialu Mary wyszła za mąż i miała dzieci ... Matt też ,ale własnie nie wiem bo w odc. , w kórym Lucy bierze slub z Kevinem Matt robi mine jakby wspominał coś z utęsknieniem ...wygldało to tak jakby jego żona umarła ,ale pewności nie mam ,a z Simonem widziałam odcinki jak się zaręczał z taką laską której nikt w rodzinie przynajmnoiej z poczatku nie lubił no i pewnie historia taka jak u wszystkich ..ożenił się i wyjechał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones