PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95726}

Siódme niebo

7th Heaven
6,8 22 157
ocen
6,8 10 1 22157
6,0 4
oceny krytyków
Siódme niebo
powrót do forum serialu Siódme niebo

Martin???

ocenił(a) serial na 9

Od niedawna ponownie zaczęłam oglądać serial Siódme niebo i mam pytanie kim jest Martin, zdaje się ze nieźle namieszał w życiu Ruthy. Swoja droga ale ona urosła, a czas leci (Proszę o jakiś mały opis tej postaci). Serdecznie pozdrawiam fanów i anty fanów serialu:)

ocenił(a) serial na 10
NUsIKA

No chyba dawno nie ogladalas serialu. Jesli nnie wiesz kim jest Martin to teraz juz trudno wszystko wytlumaczyc. Obejrzyj wczesniejsze odcinki jak chcesz dokladnie wiedziec :)

NUsIKA

martin mieszkal u candemów, kiedy jego ojcec pojechal na msije do iraku czy afganistanu. ruti nie wiem czy go kocha jak brata czy jak chlopaka. w kazdym razie, martin pojechal odwiedzic sajmona na studiach i tam spotkal kolezanke sajmona i sie z nia przespal i ona jest w ciazy, on nie chce tego dziecka i takei szmery bajery, ciagnie sie to od kilkudziesięciu odcinkow.
a ruti byla na niego ostatnio zla, bo nie powiedzial jej o ciazy i nie byl zachowycony ze ona sie chce z jakims chlopakiem starszym umowic ze szkoly ;]

Zoska7

mam pytanie możesz mi powiedzieć Imie i nazwisko tej aktorki która gra tą
dziewczyna która zaszła w ciąże z Martinem nie umiem jej skojarzyć:)
z góry dziękuje:)

alutek1991

Haylie Duff.

Speak_

dziękuje Ci bardzo:) już nawet sobie przypomniałąm w czym grała...;p

alutek1991

ej czy martin powiedziałtej ruti że ją kocha,jest taki filmik na youtubie i w jakiejś restauracij on jej muwi że kogoś kocha i jej mina robi się poważna ,czy wie ktoś o kogo chodzi,kogo on kocha,i czemu w jakimś odcinku on jej coś muwi a ona mu wykżykuje że go nie nawidzi i zaczyna go walić pięśćami w klatke pierśowqą poczym on ją pżytula,potem jest że ona w łubikacij płacze,troche nie oglądałam wjęc gdyby mógł mi ktoś pomuc była bym bardzo wdzięczna....(sory za błędy jestem świetną dyslektyczką) prosze o pomoc w serjalu....

kiniapolska

Ruti wydawalo sie, ze Martin zerwal z jakaś laską bo ją kocha. a to ta laska zerwala z nim, bo ona ma dziecko z tą hillary duff ;) poznal ją jak odwiedzil saimona na studiach. Rufi wyobrazila sobie bóg wie co i dlatego sie tak wkurzyla. potem sobie wszystko wyjaśnili :P

Zoska7

a to jak w kturymś odcinku chciał z nią pogadać i to było w szpitalu,coś jej muwi że ten ślub był błędem,czy on jej muwi że ją kocha??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones