PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95726}

Siódme niebo

7th Heaven
6,8 22 157
ocen
6,8 10 1 22157
6,0 4
oceny krytyków
Siódme niebo
powrót do forum serialu Siódme niebo

Ostatni odcinek - spoilerowe pytanko
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Dla osób, którzy juz obejrzeli ostatni sezon.
Czy nie macie wrażenia, że druga część 11 sezonu była zbyt orawna aby byc rawdziwa,nawet jak na 7 niebo?
Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się, że Eric nie wrócił jednak do domu w świateczny wieczór. Myślę, że serduszko jednak nie wytrzymalo i wszystko to był tylko sen pomagający ppogodzić mu sie z koniecznością odejścia.
Co popiera ta teorię:
* piosenka na końcu świątecznego odcinka ("wrócę do domu na świąta, nawet jeśli tylko w moim śnie...."
* cudowne ozdrowienie z nieueczalnej choroby o którym sam sobie zdał sprawę zanim jeszcze pposzedł do lekarza
* wizyta jego anioła stróża w ostatnim odcinku i słowa jakie powiedział do Erica itp.
A jak wy myślicie?
Czy to tylko moje odczucie?

ocenił(a) serial na 10
kira_5

Nie wiem ja nie oglądałam 11 sezonu jestem przy 6,a z TVP1 raczej szybko się nie doczekam,a skąd masz te odcinki.

ocenił(a) serial na 10
Ana_Lucia

Erik cudownie wyzdrowiał o czym dowiedział sie ze swojego snu.... dostali autobus i zapakowali do niego całą rodzinkę i przyjaciół poza bielizną i ubraniami każdy mógł zabrać 3 rzeczy no i Erik przy wsiadaniu wszystko kontrolował :) na tyle autobusu napisali 7th heaven :) i Erik rozmawiał z gościem kótry im ten autobus podarował i z rozmowy wynikało ,że już nie wróci z podróży ;)

ocenił(a) serial na 10
kira_5

mogłabyś mi tak mniej więcej napisać co się działo w ostatnim odcinku?? :)

kira_5

niestety nie ogladalam serii późniejszych niż te które lecą w TVP1. Mogłabyś coś więcej napisać o tym odcinku, albo przesłać jakieś linki o tym?

kira_5

cze! A skąd wiesz co stało sie w 11 sezonie??? Gdzie oglądałaś te odcinki...Może opowiesz mi jakieś ciekawostki jakie wydarzyy się w sezonie od 9-11.
Proszę...Byłabym bardzo wdzieczna, bo uwielbiam ten serial, i jestem ciekawa co tam dalej się wydarzy, a niewiem czy kiedykolwiek wyemitują te sezony w telewizji.
Pozdrawiam
martus3

kira_5

Skąd masz te odcinki... napisz proszę bo uwielbiam ten serial, mogą być po angielsku a jak po polsku to jeszcze lepiej....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones