PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95726}

Siódme niebo

7th Heaven
6,8 22 161
ocen
6,8 10 1 22161
6,0 4
oceny krytyków
Siódme niebo
powrót do forum serialu Siódme niebo

Siódme Niebo

ocenił(a) serial na 6

Ten serial ma w sobie... Coś takiego, że mam ochotę rano w sobotę wstać i go oglądać. A co wy myślicie?

Marq

Przede wszystkim ma bardzo rodzinna atmosferę i jest taki...ciepły, aż chce sie oglądać :). Ja akurat w tym czasie sprzątam ;) ale telewizor mam włączony obowiązkowo na jedynke ;)

ocenił(a) serial na 10
Marq

Oj... tak myśle tak samo jak ty , chociaż jestem strasznym śpiochem wstaje rano , aby obejrzeć kolejny odcinek :)

ocenił(a) serial na 10
Marq

Jest wprost uroczy i niesamowicie zyciowy choc osoba pastora jest nam przeciez zupelnie obca i jakby z innej planety...
Ten film zawsze dodaje mi checi do zycia...:)

ocenił(a) serial na 7
myszkameister

dla mnie to juz jak "rytual" wlaczac co sobote telewizor aby obejrzec ten serial :P
podoba mi sie postac Ruthy (kiedys Mary-jak byla), serial ma fajna rodzinna atmosfere ale czasami mnie denerwuje to, ze ci rodzice (Eric i Annie) zawsze wszystko chca wiedziec :P

ocenił(a) serial na 6
meredith21

miło wiedzieć, że nie tylko ja jestem takim maniakiem :D

ocenił(a) serial na 10
meredith21

Ci rodzice są przy tym chyba troche cukierkowi ale jednka strasznie chciałabym miec taką rodzinkę...

ocenił(a) serial na 10
Marq

Ja też bardzo lubię ten serial, działa na mnie uspokajająco. Chciałabym kiedyś zdobyć jakoś na dvd wszystkie odcinki, żeby sobie włączyć zawsze, kiedy będę miała na to ochotę. Bardzo fajny, "ciepły" serial. Dorastałam z nim.Oby więcej takich:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones