PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95726}

Siódme niebo

7th Heaven
6,8 22 157
ocen
6,8 10 1 22157
6,0 4
oceny krytyków
Siódme niebo
powrót do forum serialu Siódme niebo

Oglądałam dzisiaj "Siódme niebo" pierwszy raz od bardzo dawna.Uwielbiam ten serial ale leci w niekorzystnej dla mnie porze.Dlatego mam kilka pytań do dzisiajeszego odcinka:) Przede wszystkim gdzie jest Simon? Co sie z nim stało? Po drugie to kim jest ten chłopak który mówił Ruthie że chciałby sie z nią umówić...Taki blondyn...I przy okazji to jeszcze kim jest ten chłopak (brunet) który odrabiał lekcje xD Kolega tego blondyna...
z góry dzieki za pomoc;)

ocenił(a) serial na 10
imagination90

ooo ja się dołącze . też dawno tego nie oglądałam ... dopiero dzisiaj Ruthi tak urosła że "łohohoh" .

aaa ja mam jeszcze jedno pytanie ta piosenka co Ruthie po nandce włącza kiss me kto ją śpiewa?

użytkownik usunięty
Czekoladova_Czekolada_

"Kiss Me" - Sixpence None the Richer

oooooo no super była ta piosenka xD hehe to jak bedzie? odpowie nam ktoś na te pytania xD?

ocenił(a) serial na 10
imagination90

Nie oglądałem ostatnio wszystkich odcinków, ale z tego co pamiętam to Simon jest na studiach, ale na pewno pojawi się w dalszych odcinkach:)
Ten blondyn to Mac a brunet Martin, który od jakiegoś czasu mieszka u rodziny Camden. Są to oczywiście dobrzy koledzy:)

dandon21

wieeeelkie dzięki:*** xD hehe pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones