PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820789}

Siły Kosmiczne

Space Force
6,2 12 986
ocen
6,2 10 1 12986
5,5 6
ocen krytyków
Siły Kosmiczne
powrót do forum serialu Siły Kosmiczne

Był potencjał na następce The Office, a wyszło jak wyszło. Dobra obsada i produkcja to za mało, poziom jeszcze się trzymał pierwsze pare odcinków ale potem poszedł równo w dół... pare razy śmiechłem ale generalnie serial jest po prostu nieśmieszny :( brak scenariusza i dobrych gagów to tutaj głowny problem. Szczyt zażenowania gdy wzięli woźnych czy tam innych randomów na księżyc... wtf ? Totalne zmarnowanie Carella i Malkovicha.

brainwash216

O ludzie! Chcecie oglądać The Office to włączcie sobie The Office! Kiedy nauczycie się po prostu włączać film i oceniać to, co się zobaczyło, zamiast najpierw sobie wyobrażać co by się chciało obejrzeć i potem mieć pretensje do całego świata, że dzieło nie sprostało tym wyobrażeniom. Żenada.

ocenił(a) serial na 8
Spajdi666

Święta racja

Spajdi666

chodziło o poziom... a jako że ten serial jest TWORCÓW THE OFFICE to chyba można mieć jakieś oczekiwania w tym kierunku ?? pfff.

brainwash216

obawiam się, że nie było potencjału na powtórzenie sukcesu The Office (jest jedyny w swoim rodzaju, można by się nad nim rozwodzić godzinami). Wydaje mi się, że szanse byłyby o wiele większe, gdyby tym serialem zajął się Showtime albo HBO. Z drugiej strony HBO poległo na Avenue 5, który jest równie marny jak Space Force. Ogólnie ostatnio komediowe seriale si-fi o kosmosie nie mają szczęścia.

ocenił(a) serial na 5
brainwash216

Zgadzam sie. Duze rozczarowanie i spodziewalem sie duzo wiecej. Serial mial pare fajnych momentow, ale jako calosc jest po prostu nijaki.

ocenił(a) serial na 3
brainwash216

To właśnie częściowo obsada tego serialu jest totalnym absurdem. Wystarczyłby jeden, dwóch znanych aktorów. Ale nie, wrzucili popłuczyny z innych ostatnich produkcji, i robi się z tego zlepek syfu. Może ktoś mi powie jeszcze -Ben Schwartz - on jest taki jebnięty, czy zwyczajnie dostaje takie role. Strasznie go nie trawię, i dodatkowo ciągnie ten serial na dno.

Flanel11

zgadzam się, Schwartz jest największym bólem dupy tego serialu.

ocenił(a) serial na 1
brainwash216

Wiedziałem, że będzie średnia produkcja, ale nie spodziewałem się, że aż tak kiepska, zamiast się śmiać to zasnąłem.

FATALITY

Skąd wiedziałeś?

invisible_4

moze po trailerze ktory zwykle juz sporo mowi o serialu/filmie a tutaj byl wyjatkowo denny?

ocenił(a) serial na 1
miko1980

Dokładnie, dzisiaj tak robią trailery, że pokażą 3/4 filmu, do kina idzie się na ostatnie 20 minut

FATALITY

to osobny temat, ja lubie zawsze odpalic trailer zeby zobaczyc plus minus czy produkcja jest skierowana dla mnie (rodzaj humoru przy komediach, efekty specjalne przy blockbusterach, obsada aktorska itp) a gdy widze ze mam do czynienia z trailerem ktory w polowie czasu trwania zaczyna pokazywac niebezpiecznie duzo tresci filmu to po prostu wyłaczam jego dalsze ogladanie zeby nie psuc sobie pozniej przyjemnosci z seansu :)

ocenił(a) serial na 5
brainwash216

Sporym problemem moim zdaniem jest też to żę serial mniej wiecej od połowy zamienia się w jakieś familiyjne nie wiadomo co gdzie znowu przemycane są typowe "wartości" Netflixowe. Czemu miało służyć ujawnienie w jednym odcinku jednego z bohaterów jako homoseksualisty? Albo ze dwa odcinki o jednej parze mieszanej? Zero chemii między aktorami ale oczywiście ciągnie ich ku sobie bo odcinek wcześniej była pogadanka na temat par mieszanych, afrykansko/azjatyckich. Albo ostatnia misja gdzie jeden z bohaterów się "zabawnie" przejęzyczył podczas bardzo ważnego momentu misji i został "bohaterem" TikToka? Im dalej w las tym więcej zapełniaczy, to miała być komedia a tych momentów do pośmiania się było coraz mniej. Chyba że kogoś bawi jak Carell stoi w miejscu i krzyczy i powtarza jakieś zdanie 5 razy. Finał pierwszego sezonu, ostatnie 10 minut to już takie ścinanie końców w fabule że chyba sami nie wierzyli że zrobią drugi sezon. Wielka szkoda bo serial naprawde miał swoje bardzo dobre momenty i można kilka razy parsknąć śmiechem ale gdzieś w trakcie sie to rozmywa i finalnie wychodzi typowy netflixowy średniak.

brainwash216

Dokładnie...słabe...mało zabawne...satyra lub jakąkolwiek odmiana komedii musi wciągać i wyciskać z nas łzy śmiechu...to nawet nie ma najmniejszych szans z genialnym serialem The Office

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones