PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

Link do kanału youtube na którym jest link do filmu:
http://www.youtube.com/user/xxLoveIsMyTorturexx
nie dodałam tutaj bo filmweb nie chciał tego przyjąć w komentarzu

ILovePrimeval

Ja nie patrzę, bo w końcu nie po polsku.
Zresztą odcinek mam już ściągnięty, ale nawet nie włączyłam by sprawdzić czy działa. Czekam na napisy. W ogóle to proszę wszystkich o poczekanie z spoilerami i dyskusją do momentu pojawienia się napisów. Wtedy wypowiedzi stworzą całość, a nie będą porozbijane i podzielone, jakby było gdyby ktoś napisał coś teraz, a ktoś inny po jakimś czasie.

ocenił(a) serial na 10
ClaudiaBrown

To uczyć angielskiego się trzeba ; P Ja mam już obejrzane to ze 3 razy. Powiem tylko tyle, że bardzo mi się podobał odcinek, nie nudziłam się nawet przez chwilę. A napisy prędko pewno nie będą, bo nie ma chętnych tłumaczy xD

ladraqkumeia

Chętnych tłumaczy mam aż dwóch ;P.
A co do angielskiego to ja akurat bardzo dobrze go znam, tego nie wiesz więc nie pisz takich rzeczy. Ale i tak choćbym nie wiem jak pilnie się go uczyła nie zrozumiem biurowych treści z ARC, broni itp., a zwłaszcza dialogów o dinozaurach. Więc czekam na napisy :/. Nie będę oglądać odcinka z którego zrozumiem tylko trzy czwarte. Jestem wielką fanką Primeval i chcę znać całość epizodu. Skoro większość osób z forum woli napisy, warto to uszanować i poczekać z dyskusją, prawda?

ladraqkumeia

ladraqkumeia, a jak ktoś się uczy niemieckiego to co? twoja odpowiedź uraziła mnie i sądzę że także parę innych osób.

ocenił(a) serial na 10
Thumbelina

Zacznijmy od tego, że można uczyć się wielu języków. Ja uczę się trzech, nie licząc ojczystego: angielskiego, francuskiego, łaciny. Dla chcącego nic trudnego. Poza tym jak nie umiesz ze słuchu wyłapać ocbg [bo anglicy mają to do siebie, że często inaczej akcentują różne wyrazy lub szybko mówią], to można wklepać sobie angielskie napisy, bo i takie są : D.
Poza tym jak się nie oglądało i czeka się na pl napisy, to trzeba po prostu nie patrzeć w temat o dyskusji. Bo dlaczego by innych blokować? : ) No mniejsza. Sama bym zrobiła napisy, ale ostatnio mam zbyt mało wolnego czasu -.- Po 15 czerwca będę mogła dawać napisy już dzień po emisji w UK. Ewentualnie tego samego dnia - w zależności czy linki pojawią się o 22 czy o 24..

ladraqkumeia

ladraqkumeia, nikogo nie blokuję. Proszę tylko o wstrzymanie się, co znaczy, żebyście nie prowadzili za wielkich dyskusji, bo osoby które obejrzą odcinek potem, z napisami, nie mają już zazwyczaj z kim dyskutować.

ocenił(a) serial na 8
ClaudiaBrown

Ściągnęłam już odcinek i tak tylko zerknęłam,bo i tak wielu rzeczy nie rozumiem,dlatego czekam na napisy.
Jak znajdę włoskie to może mi rodzice przetłumaczą ;D
i będę miała gotowe tylko muszą mieć wolną chwile xD

ILovePrimeval

Dodałaś widzę to.

ILovePrimeval

Oglądałam odcinek bez napisów i nie jest trudno wyłapać o co chodzi. Wg mnie akcent mają dobry więc nie ma problemu większego ze zrozumieniem, ale wiadomo, że nie wszystko można od razu zrozumieć. Oglądanie filmów bez napisów ułatwia naukę języka i można też wyłapać czasem, że mówią inaczej niż tłumaczą. Odcinek jest bardzo dobry, ale i tak czekan na napisy, żeby dokładnie zrozumieć.

ocenił(a) serial na 10
agusia_16julia

Bo tłumaczy się zwykle tak, by brzmiało 'po polskiemu'. : ) Czyli polskie porównania np, a nie dosłowne, by łatwiej było zrozumiec.

ocenił(a) serial na 10
ladraqkumeia

Wiadomo wam coś kiedy będą napisy pl bo już nie mogę się doczekać

ocenił(a) serial na 10
Barti1155

Chyba nikt się nie kwapi do ich zrobienia;... xD Jeżeli dzisiaj się nie pojawią to je zrobię, no..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones