PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 071
ocen
7,3 10 1 3071
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

dlaczego ona jest taka wyjatkowa??? zupelnie tego nie rozumiem. obejrzalem wszystkie sezony i jak dla mnie to zwykla postac. ale moze jestem zbyt tepy zeby to zrozumiec. prosze o wyjasnienie fenomenu tej postaci. mam tylko nadzieje ze ta fascynacja nie wynika z powodu ze pasowala do Nicka, i mieli sie ku sobie

ocenił(a) serial na 8
tuba_83

No nie tylko dlatego.Chodzi o to;
Cutter idzie z Helen,kapitanem Ryanem i jego ludźmi na drugą stronę anomalii.Zanim przeszli Claudia jeszcze była,i powiedziała,że ma jakieś złe przeczucia.Kiedy Cutter i Helen wracają,okazuję się że Claudii nie ma,jak by zniknęła,i nigdy się nie narodziła.Nikt jej nie zna,nie pamięta,ani nawet o niej nie słyszał,mimo że we wszystkich odcinkach pracowali razem itd.Poźniej pojawia się Jenny która wygląda tak samo jak Claudia,ale jest zupełnie inną osobą.

To jak narazie chyba największa zagadka Primeval.Mam nadzieję że choć trochę pomoglam to zrozumieć;)

Primeval

Zagadka Claudii to nie wszystko. Gdyby chodziło o to, ludzie nie czekaliby na jej powrót, oczekiwaliby tylko rozwiązania tajemnicy.
Claudia Brown jest ulubioną postacią fanów z całego świata. Jeśli oglądałeś wszystkie sezony, to wiesz, jaki miała charakter itp. Wszyscy bardzo ją polubili, a jej zniknięcie to w pewnym rodzaju cios. Dla mnie Primeval, jeżeli zakończy się bez powrotu Claudii, będzie... No po prostu sobie tego nie wyobrażam. Dodatkowo jest jeszcze Jenny - kobieta, która zastąpiła Claudię, którą fani pokochali, ale o wiele mniej niż Claudię.

Jeśli trzeba ci więc odpowiedzieć jednym zdaniem, to proszę:
CLAUDIA JEST ULUBIONĄ POSTACIĄ FANÓW Z CAŁEGO ŚWIATA + JEJ DOTYCZY - MOŻE NIE NAJWIĘKSZA, ALE NA PEWNO NAJCIEKAWSZA TAJEMNICA SERIALU.

ocenił(a) serial na 9
ClaudiaBrown

dzieki za wyjasnienie.

ocenił(a) serial na 9
ClaudiaBrown

Moją ulubioną postacią nigdy nie była. Wręcz przeciwnie - ta postać irytowała mnie najbardziej z całego serialu i cieszyłam się, że nie musiałam jej na oczy oglądać dalej. Co nie znaczy, że nie interesuje mnie to, co się z nią stało. Bo akurat to ciekawa sprawa :)

tuba_83

Pogrzeb w archiwum. Swego czasu duuużo dyskutowaliśmy przedstawiając swoje na ten temat :) Całkiem ciekawy wątek moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 9
HoracyIT

ciekawy temat? no nie wiem, chyba znaczy o mojej glupocie w temacie primeval

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones