PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 070
ocen
7,3 10 1 3070
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

Primeval :D

ocenił(a) serial na 9

Więc, moim zdaniem serial jest genialny. :D Lubie jak ci aktorzy grają , a zwłaszcza
najśmieszniejsi są James i Connor. Jestem w 1 odcinku 4 sezonu. Oczywiście Connor jest tam
jednym z moich ulubionych bohaterów, ale nie spodziewałam się tego że oni tam zostaną O.o Po
oglądnieciu 3 sezonu, myślałam, że odnajdą to coś do otwierania anomalii. Przecież sami
widzieliście, że Helen zgubiła przedmiot. Mi i tak ci nowi nie zastąpią Dannego, Connora, Sary,
Abby -,-

użytkownik usunięty
misia1147

Ja też bardzo lubię Primeval i nie nawidzę uśmiercania głównych bohaterów...ale bardzo się cieszę,że chociaż Abby i Connor zostali do końca :) (Wrócili wlaśnie na początku 4 sezonu przeciez ;p)Ogólnie jakoś nie przepdam za 4 i 5 sezonem i nowymi osobami ale oglądałam,bo to Primeval xD szkoda że nie bedzie 6 sezonu :/ zaczełam oglądać tą drugą wersję,ale jak dla mnie jest prawie beznadziejna.


ocenił(a) serial na 9

Wiesz ,,Siły pierwotne. Nowy Świat" to także fajny serial, ale mi po prostu brakuje Connora (oczywiście wiem , że jest w tym nowym serialu ;p) i reszty. Jamesa, Dannego, Sary, Abby , Connora. Connor jest śmieszny :D i tak samo czekałam na moment kiedy wreście się pocałuje z Abby. Więc ja całkiem inaczej sobie wyobrażałam dalszą część. Dlaczego nie będzie 6 serii :o ?

użytkownik usunięty
misia1147

Mi jakoś się nudzi,obejrzałam kilka odcinków,ale to tak raczej na siłę,więc stwierdziłam,że nie ma sensu,tego oglądać. Myslałam,że będzie fajniejszy.
A o 6 sezonie już dawno to było,poczytaj kilka tematów wczesniej ;) Ale szkoda.
A mi tych wszytskich osób już brakuje w tym tylko w 4 i 5 serii,ale ktoś jeszcze został,więc było w miarę ok.Ale jednak najardziej brakowalo mi Cuttera,Jenny/Claudii i Helen,no i szkoda,że zrobili Sarę bohaterką na jeden sezon :/ A Connor jest fajny ! :D

ocenił(a) serial na 9

No właśnie tak samo Danney ' go -,- był przez kilka odcinków i znikł. Rzeczywiście 1,2 sezon genialny , 3 - trzeci dobry , 4-5 ujdzie ;o

użytkownik usunięty
misia1147

Tak,ale Danny pojawia się jeszcze poźniej,a Sary nie ma ani wczesniej ani poźniej,fajnie by bylo jak by pokazali jakąś retrospekcję (o ile nie pomyliłam nazw,z tej wyprawy,kiedy zgineła,bo było coś o tym w tych odcinkach poprzedzających 4 seozn,ale Becker tylko o tym opowiadał)a tak pojawiła się i znikła xD
A co do sezonów-mam takie samo zdanie ! Trzeci sezon już jest inny,ale nawet ok,no a reszta jakoś mi sie nie podobala za bardzo,ale są osoby które wolą te sezony od poprzednich :) Zalezy kto co lubi i co komu przypadnie do gustu :)
Ja tam wolę ekipę z początku :D

ocenił(a) serial na 9

Ja też :D. Jakiś tam Matt, Jess itd. nie zastąpią mi Nicka i Sarę -,-

użytkownik usunięty
misia1147

No dokładnie.Chociaż Jess nawet polubiłam bo jej wątek z Becekrem był fajny,tylko nie rozwineli go za bardzo niestety :/ Ale za Mattem nie przepadałam też.A po za tym to zawsze Connor bbył specem od komputerów a tu taka zmiana xD

ocenił(a) serial na 9

No oczywiście, Jess jest fajna :D , ale ogólnie tak z nie nacka wyskakuje nowa ekipa. Teraz będę oglądać odcinek 6, 4 sezonu :D Wszystko inaczej sobie wyobrażałam. Myślałam, że ekipa znowu złoży się do kupy, że będą szukać Danne ' go
, a oni tylko : ,,Gdzie jest Danny ? " , a Connor ,,Myślałem , że jest z wami " i koniec, tak jak z Sarą, nawet nie zaczęli jej szukać -,- Przynajmniej doczekałam się pocałunku Connora i Abby :D Oby tylko mnie nie rozczarował 4 i 5 sezon -,-

użytkownik usunięty
misia1147

No tak Abby i Connor parą to dla mnie jeden z plusów :)
Nowa ekipa,nowy budynek wszystko nowe xD Nowy czarny charakter też mi nie za bardzo pasował-Philip Burton,wolałam Helen :) Strasznie narzekam na te dwa sezony heh :) Ale po prostu mi nie przypadły do gustu,chociaż z drugiej strony cieszyłam się,że w ogóle są,i że nie serial nie został zakończony 3 sezonem :)
Daj znać czy Ci się podobał 4 sezon jak skończysz oglądać :D

ocenił(a) serial na 9

Jasne :D

ocenił(a) serial na 9

Już :) Wszystkie odcinki oglądnęłam ;) Więc ten Patrick to ten dzieciak , który w 3.2 odcinku zaginął ? :D Bo tak zrozumiałam. A co do sezonu to może być ;3

użytkownik usunięty
misia1147

Tak to brat Danny'ego. Heh no ja też byłam taka obojętna na te dwa sezony :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones