PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

Mój wymarzony koniec ma miejsce w sezonie.. hmm... dalekim xD. Mam nadzieję, że serial będzie się ciągnął, ponieważ sześć-siedem odcinków na jeden sezon to bardzo mało. A więc jak ja bym to sobie wyobrażała?

Moja końcówka polegałaby na tym, że ktoś przywróciłby naturalny bieg Ziemi. Co jak co, ale twórcy dosyć głupio wymyślili, że ludzie nie żyją w prawdziwym świecie i naprawdę bez sensu będzie, jeśli on nie wróci. No więc, załóżmy, że ktoś przechodzi przez tą anomalię... Np. Connor i Abby. Po przejściu przez anomalię widzą Forest of Dean. Nicka, Helen, Stephena i oczywiście Claudię Brown. Pokazano by jakiś ogólny epilog... O ile wtedy uznano Nicka za "chorego", z powodu jego wypowiedzi o Claudii, teraz coś podobnego o A.R.C. i jego załodze powiedzieliby Abby i Connor. Choć naprawdę wolałabym, aby przez anomalię przeszedł ktoś inny, żeby wszyscy bohaterowie z pierwszego sezonu mieli swoje wspomnienia związane z samym początkiem serialu. Abby byłaby z Connorem, Nick z Claudią... A potem ostatnia scena - alarm! Gdzieś grasuje jakiś dinozaur. No i trzeba wytropić Helen... :-). Pod sam koniec można będzie pokazać jakieś wideo z fajną piosenką/muzyką, pokazująca parę sekund z kolejnych misji drużyny... Np. zobaczylibyśmy, że Nick, Claudia i reszta mają jakąś misję w muzeum, wtedy przez dwie sekundy mignęłaby Sarah.

ocenił(a) serial na 8
ClaudiaBrown

Ja też chciałabym żeby serial jeszcze się ciągnął bo na tyle sezonów jest bardzo mało odcinków.
A mój koniec jest mniej więcej podobny.Choć będzie mi szkoda tych wszystkich którzy przybyli do serialu od 2 sezonu.

Ps. Powinnaś pisać scenariusze ;D

Primeval

Dzięki xD. Właściwie, to pisałam takie amatorskie, były to kolejne sezony serialu "Mystery", który zakończył się dosyć dziwnie więc wszyscy chcieli ciąg dalszy xD.

ocenił(a) serial na 8
ClaudiaBrown

Właśnie to jest najgorsze jak serial się skończy a koniec jest beznadziejny.Mam tylko nadzieję że tutaj tak nie będzie.

Primeval

20 sezonów i to już powiem tak twórcom Primeval

ocenił(a) serial na 10
Primeval

Z tego co ja wiem to w ostatnim odcinku tego sezonu Connor wejdzie w anomalię prowadzącą do przyszłości z której pochodzi Matt, zresztą on pójdzie za Connorem i sie skończy sezon... Jak chcecie to mogę napisać streszczenie 5 i 4 odcinka...

ClaudiaBrown

mi się to niepodoba że Stephen umarł!

ocenił(a) serial na 7
ClaudiaBrown

słyszałem że piszesz scenariusze własnej roboty o tym serialu mogłabyś mi kilka wysłać na email szwarcu57@wp.plbardzo prosze!

kapitanBecker66

Powrót Nicka uwielbiałam go i nie mogłam znieść tego co zrobiła Helen. Ogólnie poprzednia ekipa pyła dobra, także Stephen chociaż sporo namieszał. Ale jak z tego zrobić zakończenie -nie mam pojęcia :(

kapitanBecker66

mi też na diiktodon@gmail.com plis

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones