PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404956}

Siły pierwotne

Primeval
7,3 3 072
oceny
7,3 10 1 3072
Siły pierwotne
powrót do forum serialu Siły pierwotne

co jeszcze

ocenił(a) serial na 7

Temat który zakładam jest i może absurdalny i nierealny,ale możę byc godny uwagi.CZy nie nudzi was to żę od 1 serii,drużyna gania dinozaury i inne stworzenia.Mnie to troche znudziło i wpadłem na pomysł,że ciekawie byłoby gdyby na przykład z anomalii znajdującej sięnad morzem zamaist morskiego stwora wypłynęła Niemiecka marynarka wojenna z okresu 2 wojny światowej płynąca do wybrzęży anglii w celu dokonania desantu,albo gdzieś w środku anglii z anomalii wychodzi armia napoleona.Wg mnie takie urozmajcenia byłyby ciekawe,przecież w jednym z odcinków po londynie szalał rycerz.T byłó w 3 serii.

kapitanBecker66

Co jakiś czas przez anomalię przechodzą ludzie. Był ten rycerz, była Emily z Patrickiem i Charlotte... Mówiono też o grupie zagubionej w czasie, do której należało wspomniane trio. Takie coś jest ciekawe, ale osobiście tysiąc razy wolę dinozaury. Ten serial był, jest i mam nadzieję że cały czas będzie o dinozaurach. A ta niemiecka marynarka... Czy to nie jest już przesada? Przeszli by przez anomalię i przecież przeraziliby się obecnym światem. Nie, to nie pasuje do Primeval... Do tej pory nie było ani jednego odcinka, który by mnie nudził. Uwielbiam Primeval takie jakie jest, gdy w każdym odcinku pojawia się inny, pasjonujący stwór :-) - Ja zmian nie chcę, nie wiem jak inni.

ClaudiaBrown

ZA NIC W ŚWIECIE NIE OBEJRZAŁBYM PRIMEVAL Z MARYNARKĄ WOJENNĄ. Mozazaur mi bardziej pasuje. Nie nudzi mnie to raczej gdy odkryłem Primeval to najpierw zainspirowały mnie stwory. Zobaczyłem gorgonopsida i drapieżnika z przyszłości ale myślałem że to kosmiczny czy mityczny stwór wymyślony z mitologii.

ocenił(a) serial na 8
kapitanBecker66

Ja też wolę dinozaury a Rycerz,Emily itd. jak narazie mi w zupełności wystarczą:)
Mi żaden odcinek się nie znudził xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones